verze pro tisk

Životní pojištění v kombinaci s úrazovým

Reklama

Když už si někdo pořizuje životní pojištění, měl by určitě prozkoumat všechny alternativy, které nabízí. Životní pojištění jako takové se může vztahovat na mnoho různých situací. Kdybychom je měli jednoduše rozčlenit, tak by se daly použít dvě základní kategorie. Tou první by bylo životní pojištění, které se vztahuje na nemoci a onemocnění vůbec a tou druhou je kategorie týkající se úrazů. Právě úrazy jsou zejména u mladších generací mnohem pravděpodobnější než onemocnění.

Na výlety jedině s pojištěním

Tato skutečnost se mi jasně potvrdila, když jsem se vydala na výlet do Beskyd. Tato moravské pohoří sice není nikterak vysoké a ani túry zde nejsou nijak náročné, nicméně nebezpeční úrazu je aktuální i tady. Moje kroky vedly pochopitelně do srdce Beskyd, na jejich nejvyšší horu Radhošť. Ta nabízí překrásné výhledy a také mnohé zastávky, které určitě stojí zato. Krásné jsou zejména Pustevny, na kterých se nacházejí dřevěné stavby z dílny známého architekta Dušana Jurkoviče. Právě na Pustevnách jsme si dali oběd a vyrazili kolem sochy Radegasta na Radhošť.

Životní pojištění v kombinaci s úrazovým

Úraz získáte velice rychle

Cesta byla suchá a plná různých kamínků a valounů. Ty mírně znepříjemňovaly jinak příjemný pocit z krásné procházky za slunného dne. Právě ony kamínky na lesní cestě se mi staly osudnými. Po jednom z kroků se mi velmi nepříjemně pohnula noha a velký výron kotníku byl na světě. Do Rožnova pod Radhoštěm na ošetření jsem se dostala bez větších problémů, nicméně rentgen ukázal, že má kotník naštípnutý a já si tak poležela hned několik dní doma. Pochopitelně jsem takto tratila velké množství finančních prostředků, jelikož jsem nemohla do zaměstnání.

Jediné štěstí pro mě bylo, že jsem se předtím nechala pojistit, respektive jsem si sjednala životní pojištění online. Životní pojištění mi doslova vytáhlo trn z paty, respektive z kotníku. Peníze se mi tak vrátily alespoň z drtivé části zpět.


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!