verze pro tisk

Allianz Direct online pojištění

Reklama

Pokud chcete najít pro své auto to nejvýhodnější pojištění na trhu, nejspíše vás čeká velké množství práce. Sesbírat informace, vyrazit na pobočky pojišťoven, porovnat nabídky, vybrat pro sebe tu nejlepší a pak zase vyrazit na vybranou pojišťovnu a pojištění vozidla si zřídit. Lze však také vybírat chytře, pohodlněji a účelněji. Allianz Direct pojištění vozidel nabízí mnoho opravdových výhod. Neztrácejte zbytečně čas a sjednejte si autopojištění právě u této společnosti. A co je vůbec nejlepší, proveďte celou záležitost z pohodlí domova. Zřiďte si povinné ručení online. Je to jednoduché a rychlé. Nyní navíc i výhodné. Desetiprocentní sleva rozhodně není k zahození.

Pojištění vozidel online rychle a jednoduše

Nejen pro osobní automobily je možné si dnes sjednat pojištění vozidel online. Úspora času a pohodlí je nasnadě, ale ruku v ruce s tím jde i úspora finanční, neboť není třeba platit zbytečně zaměstnance pojišťovny. Allianz Direct nabízí povinné ručení online i havarijní pojištění. Autopojištění lze nyní zřídit až s desetiprocentní slevou. Každý si může prostřednictvím internetu snadno spočítat, na kolik by ho nové pojištění u Allianz Direct vyšlo. Výhodou tohoto pojištění je možnost sjednat jej přesně podle klientových představ. Potěší i způsob úhrady, což lze provést např. převodem z účtu, platební kartou. Navíc se každý klient může těšit na množství bonusů, které ke svému autopojištění získá.

Allianz Direct online pojištění

Pojištění vozidel se slevou a s bonusy navíc

Pokud si zřídíte povinné ručení online nebo havarijní pojištění právě teď, získáte u Allianz Direct desetiprocentní slevu. To ale nejsou zdaleka všechny úspory, se kterými lze počítat. Je tady ještě bonusový program. Pokud jste při předchozím pojištění nezaznamenali žádnou škodu, můžete využít bonus za bezeškodný průběh. Tento bonus platí pro všechny, kteří si sjednají autopojištění, a to jak podnikatelé, tak fyzické osoby. Nezáleží také na druhu vozidla. Příjemné také je, že bonus se vztahuje nikoli na vůz, ale na toho, kdo sjednal pojištění. Tzn. i se zcela novým automobilem máte právo bonus uplatnit.


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!