verze pro tisk

Společnost s.r.o. a její sídlo

Reklama

Každá správná společnost s.r.o. by měla mít své sídlo. Ovšem existují i tací majitelé, kteří z jakéhokoliv důvodu nepotřebují mít vlastní kancelářské prostory. Společnosti, zabývající se těmito problémy, mají ve své nabídce i možnost zabezpečení registračního sídla společnostem, které by rády těchto služeb využívaly. Takovéto, dá se říct virtuální, registrační sídlo, využívají především majitelé firem, kteří nežijí trvale v místě podnikání nebo se jedná o zahraniční vlastníky.

Zvolte vhodné sídlo společnosti

V případě, že chce mít majitel své registračné sídlo na opravdu lukrativní adrese, je toto pro něho optimální řešení. Sídlo firmy lze objednat i při založení nové společnosti, prodeji, ale i jako samostatnou službu již existujícím firmám. Do nabídky služeb poskytování registračních sídel, je zahrnuto několik bodů. Je to poskytnutí sídla společnosti, možnost přijímání pošty s následující informovaností emailem, pronájem zasedacích místností, webové a emailové služby, faxové služby a v neposlední řadě i možnost doposílání pošty na zvolenou adresu.

Společnost s.r.o. a její sídlo

Problémy se založením s.r.o.

Pokud teprve uvažujete o založení vlastní s.r.o., tyto pořizovací společnosti mají ve své nabídce i predaj firiem. Ty byly založené výlučně za účelem prodeje. Nikdy nevykonávaly žádnou činnost, jsou bez jakékoliv obchodní historie a závazků, pohledávek a mají stoprocentně splacené základní jmění. Začít podnikat s takovouto společností, můžete již během pár hodin. To znamená, již v průběhu jejího prodeje. Firmy jsou připravené k okamžitému prodeji se všemi právními dokumenty.

Formalit pro založení s.r.o. je skutečně mnoho

Zápis do obchodního registru trvá jen pár dnů. Je to opravdu velice šikovný způsob získání své vlastní společnosti, neboť založenie firmy je docela komplikovaný proces. Pokud se tedy chce podnikatel vyhnout martiriu papírování a shánění všemožných dokumentů, s následujícím obíháním několikerých úřadů, je toto pro něho optimální cesta k získání své vlastní s.r.o. Společnosti nabízející tyto bezesporu výhodné služby, se o vše postarají samy.

V konečném souhrnu všech faktů, sídlo s.r.o., je opravdu velice důležitým článkem každého podnikání. A ať jsou podnikatelé zkušení či začínající, mají ve společnostech nabízející tyto služby, veškerou podporu a profesionální zkušenosti a v neposlední řadě osobitý přístup ke každému klientovi. V případě, že opravdu nepotřebujete vlastní kanceláře, se s důvěrou obraťte na slovo vzaté odborníky.


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!