verze pro tisk

Řešíte prodej společnosti

Reklama

Obchodním společnostem s.r.o., které byly založeny za účelem jejich prodeje se odborně přezdívá Ready Made společnosti. V doslovném překladu to znamená - kompletně připravené splečnosti. Smyslem ready made s.r.o., je nabídka nových společností. Ty nemají žádné závazky ani pohledávky, mají splacené základní jmění a jsou přichystané pro převod na nové majitele, kteří potřebují začít co nejrychleji podnikat. K jejímu okamžitému prodeji jsou připravené veškeré potřebné dokumenty.

Prodej a změna majitele nabývají právní moci v den podpisu a nic nebrání tomu, začít ihned podnikat jménem své vlastní společnosti. Při jakémkoliv prodeji Ready Made spoločnosti je garance, že zakoupená s.r.o. je bez právních vad, nemá žádné závazky a má splněné veškeré daňové povinnosti.

Společnost s ručením omezeným

Řešíte prodej společnosti

Společnost s ručením omezeným (s.r.o.), je u nás nejběžnějším a nejvhodnějším způsobem podnikání pro více obchodních partnerů nebo v případě potřeby profesionální prestiže. Společnosti, zabývající se založením takovýchto s.r.o., zabezpečí úspěšný rozběh v podnikání každému. S každým zákazníkem jsou prokonzultovány veškeré jeho požadavky a vypracují všechny nezbytné dokumenty pro podání na obchodní registr, živnostenský registr a daňový úřad. Zakladanie spoločnosti trvá obyčejně necelých 14 pracovních dnů, od podpisu všech dokumentů. Toto založení ale obnáší spoustu papírování, časově náročného běhání po úřadech.

Zařiďte si ready made společnost

Daleko jednodušší cestou, jak založit svoji společnost je využití nabídky, již zmíněné ready made společnosti. Má spoustu neoddiskutovatelných výhod. Mezi první a zřejmě nejpříjemnější, patří fakt menšího, pořizovacího, finančního obnosu. Žádné složité papírování, žádné běhání po úřadech. Pouze jeden podpis, složení požadované položky a společnost je vaše. Není jednoduššího způsobu pro zakladanie s.r.o. Klient má zabezpečený veškerý servis a profesionální poradenství po celou dobu. To vše právně podloženo.

Virtuální kancelář není problém

A pokud nový nebo stávající majitel společnosti s.r.o., má zájem o takzvanou virtuální kancelář, může si u těchto firem pořídit i tuto vcelku neobvyklou, ale žádanou a velice praktickou službu. Vždyť nejdůležitějším předpokladem pro úspěšné podnikání je sídlo firmy. A když je na prestižní adrese, není už o čem přemýšlet.


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!