verze pro tisk

Spořicí účet u AXY

Reklama

Když se řekne AXA, tak se většině lidí vybaví spolehlivá pojišťovací společnost, která je jedním z lídrů v této oblasti nejen v tuzemsku, ale také v některých zahraničních zemích. AXA nabízí hned několik zajímavých pojišťovacích produktů, přičemž hodně známý je například spořicí účet AXY. Tento účet je nabízen prakticky všem lidem, kteří potřebují mít svůj bankovní účet jako ideální bankovní spojení a také potřebují efektivně ušetřit nějaké další finanční prostředky.

Spořicí účet, který pojišťovna AXA nabízí, má hned několik hlavních výhod, díky kterým je tak žádanou záležitostí. V první řadě je třeba konstatovat, že za založení samotného účtu nemusí klienti společnosti AXA platit ani korunu. Velkým plusem je bezesporu také procentuální úroková sazba, již tento spořicí účet nabízí. Činí velmi příjemná 3%.

Důležitý je z hlediska kvality tohoto spořicího účtu také spořicí bonus. Jinak bychom také měli jmenovat to, že spořicí účet je možné také v případě akutní potřeby peněz velmi rychle vypovědět a disponovat finančními prostředky, které byly na tomto účtu našetřeny. U mnohých terminovaných vkladů anebo jiných bankovních účtů nebyla tato varianta možná a na peníze klienti čekali velmi dlouhou výpovědní dobu.

Spořicí účet u AXY

Peníze na spořicím účtu u pojišťovny AXA je možné využít prakticky na cokoli, na co je bude člověk potřebovat. AXA disponuje také spoustou kamenných poboček po celé České republice, takže není problém se o jakémkoli spoření poradit přímo s odborníky.

Některé jiné pojišťovny, jako je třeba pojišťovna Direct, takovýmito možnostmi zcela jistě nedisponují a sázejí zejména na internetové spojení mezi nimi a klienty. Pokud potřebujete opravdu velmi kvalitní spořící účet, na který je možné se v každé situaci spolehnout, tak právě spořící účet od AXY určitě nezklame!


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!