verze pro tisk

Produkty České pojišťovny

Reklama

Jedním z nejtradičnějších pojišťovacích ústavů působících v České republice je zcela jistě Česká pojišťovna. Ta byla založena již v roce 1827 a jedná se prakticky o nejstarší pojišťovnu u nás. Během několika let se tato společnost vypracovala v největší pojišťovací společnost u nás. Stala se v podstatě jedinou pojišťovací společností, které byla umožněna činnost v období totality od roku 1948 do roku 1989.

Velmi silnou pozici si ovšem Česká pojišťovna vydobyla i po pádu totalitního režimu. I ve vysoce konkurenčním prostředí patří Česká pojišťovna mezi nejoblíbenější bankovní ústavy u nás. Základem stability České pojišťovny je bezesporu ta skutečnost, že patří do velmi silné skupiny Generali PPF Holding B.V. Mimo samotnou Českou pojišťovnu působí v České republice i několik dalších společností patřících pod tuto velkou finanční skupinu. Na mysli máme zejména Penzijní fond České pojišťovny a ČP Invest.

Mezi pojišťovnami na českém trhu zaujímá s počtem více než 10 milionů uzavřených pojistných smluv Česká pojišťovna jednu z čelních pozic. Když bychom měli mluvit o jednotlivých pojistných produktech, které nabízí tato pojišťovna, tak je třeba zmínit například životní pojištění, pojištění majetku a také pojištění odpovědnosti za škody. Zapomenout ovšem nelze ani na hypotéky a mnohé jiné typy úvěrů. Jiné společnosti, jako je například pojišťovna Kooperativa, zcela jistě hypoteční úvěry nabídnout nemohou.

Produkty České pojišťovny

Zapomenout bychom určitě neměli ani na povinné ručení motorových vozidel. To je v podstatě jedním z nejtradičnějších pojišťovacích produktů České pojišťovny. Povinné ručení je možné uzavřít u České pojišťovny jako klasickou formou, tedy prostřednictvím papírového formuláře, tak i online. Tato varianta je pochopitelně zvýhodněna více.


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!