verze pro tisk

Sjednání povinného ručení

Reklama

Nejste spokojeni se svým stávajícím povinným ručením nebo jste si zakoupili zbrusu nový automobil, který je potřeba pojistit? Uvažujete o tom, kterou pojišťovnu zvolit, aby vám vyhovovala suma a přitom jste získali kvalitní ručení? Jenže při představě obíhání a shánění informací ve všech možných institucích, které pojištění nabízí, se vám do toho nechce? A máte doma internet, kde se informace mohou snadno najít?

V tom případě nezoufejte a ve vyhledavači si zadejte povinné ručení srovnání a během pár minut si v klidu domova vyhledejte takové, které vám bude vyhovovat jak cenovou relací, tak nabízenými službami. V momentě, kdy najdete to pravé, stačí už jen vyplnit on-line žádost a odeslat.

Výše povinného ručení je odvislá od stáří automobilu, síly motoru a mnoha dalších faktorů, které jsou zapsány ve velkém technickém průkazu, které je potřeba velmi pečlivě vyplnit, aby vaše povinné ručení mělo ty správné rozměry. Během pár hodin se vám vrátí potvrzovací odpověď a další informace.

Sjednání povinného ručení

Pak už jen stačí počkat, až se vám v poštovní schránce objeví smlouva, kterou si pořádně pročtete, po souhlasu podepíšete a odešlete zpět. Ta je zasílána většinou do dvou dnů. V ten moment je vaše povinné ručení platné a na vás je už jen toto zaplatit. Se smlouvou dostanete i takzvanou zelenou kartu, kterou je potřeba mít vždy po ruce a to pro případ silniční kontroly.

Při vyplňování on-line smlouvy si ještě pořádně promyslete, jakým způsobem chcete platit. Je zde možnost rozdělit si platbu na čtvrtletní, či pololetní splátky nebo uhradit jednorázově celou sumu, která platí na celý rok. Služby jsou to naprosto dokonalé, přizpůsobené požadavkům a přáním klientů.

Už jste našli to svoje povinné ručení a vyplnili svoji on-line žádost? Gratulujeme, právě jste si pojistili svoje auto proti havárii, kterou ani nemusíte zavinit vy sami.


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!