verze pro tisk

Pojišťovna Kooperativa a její pojišťovací produkty

Reklama

Pojišťovacích produktů je v současné době na českém finančním trhu obrovské množství a nabízí je také velké množství pojišťoven. Velmi silnou pojišťovnou je mezi nimi určitě pojišťovna Kooperativa. Jedná se o velmi spolehlivou společnost, která dává svým klientům spoustu možností k pojištění různých záležitostí.

Pojišťovna Kooperativa již dlouhou dobu patří mezi stálice mezi pojišťovnami v České republice. K jejímu vzniku došlo již v roce 1989 a stala se v podstatě první komerční pojišťovnou, která začala mimo již klasickou Českou pojišťovnu samostatnou éru. Velmi rychle tato pojišťovna získala své jméno a silnou pozici. Většinovým vlastníkem pojišťovny Kooperativa je velká finanční skupina Wiener Stadtische Versicherung AG Vienna Insurance Group.

V držení této velké skupiny je celých 80 procent akcií této společnosti. Ostatně již samotná finanční skupina Vienna Insurance Group je velmi známou finanční skupinou, která své působení vztahuje zejména v zemích střední a také východní části Evropy. Pojišťovna Kooperativa nabízí velké množství pojišťovacích produktů, z nichž hraje jednu z hlavních rolí zejména povinné ručení, které je nabízeno ve velmi příjemných cenových hladinách, a jsou k němu také nabízeny mnohé kvalitní bonusy.

Pojišťovna Kooperativa a její pojišťovací produkty

Ostatně třeba Česká pojišťovna je schopna také poskytnout velkou spoustu bonusů a zajímavých slev. Pojišťovna Kooperativa nabízí mimo jiné také velmi lákavé havarijní pojištění a pojištění majetku. Jmenovat bychom měli z pojistných produktů také pojištění rodinného domu anebo pojištění odpovědnosti za škodu, kterou člověk způsobí. Samozřejmostí je také cestovní pojištění a životní pojistky. Tento druh pojištění může být mimo jiné také součástí cestovního pojištění.


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!