verze pro tisk

Pojištění motorových vozidel u UNIQY

Reklama

Pojistit si spoustu svých záležitostí potřebuje v současné době velké množství lidí, jelikož jistot v lidském životě není tolik, abychom si mohli dovolit jimi pohrdat. Zajímavou volbou je zcela určitě pojištění u společnosti UNIQA. Ta představuje velmi komplexní společnost, která umožňuje prakticky všechny možné druhy pojistek.

Velmi zajímavou volbou je například pojištění motorových vozidel u společnosti UNIQA. Toto pojištění bychom mohli rozdělit hned do dvou základních kategorií. V první řadě pojišťovna UNIQA nabízí povinné ručení vozidel. Jedná se o pojištění, které je ze zákona prakticky nutností pro všechny, kdo potřebují užívat motorová vozidla na komunikacích v rámci České republiky. Pojišťovna UNIQA nabízí povinné ručení velmi výhodně a jeho cena se pochopitelně odvíjí od několika základních faktorů. Při kalkulaci pojistné částky je počítáno hned z několika základními faktory, které pochopitelně ovlivňují konkrétní cenu pojistného. Na mysli máme především druh vozidla a jeho zdvihový objem. Tento faktor zohledňuje každá pojišťovna. Třeba Česká pojišťovna jej považuje za úplně stěžejní záležitost. Důležitými faktory jsou ovšem pro pojišťovnu UNIQA také místo registrace vozu a také věk daného pojistníka.

Samozřejmostí jsou u tohoto druhu pojištění také rozličné bonusy, které pojišťovna UNIQA svým zákazníkům poskytuje. Jde třeba o zajímavou slevu na vozidlo, které je registrováno mimo hlavní město České republiky. Jmenovat ovšem lze pochopitelně také zajímavý bonus určený těm, kteří mají bezškodný průběh provozování svého automobilu. Možná je i sleva pro řidiče, jejichž věk přesahuje 55 let. Jinak je možné také volit u UNIQY havarijní pojištění disponující také několika zajímavými plusy. Jít může třeba o levnější pojištění čelních skel anebo o jiné drobné záležitosti.

Pojištění motorových vozidel u UNIQY

Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!