verze pro tisk

Povinné ručení pojišťovny Allianz

Reklama

Pojistit si kvalitně vlastní automobil může prakticky kdokoli. Důležité je ovšem to, aby si vybral spolehlivého partnera v podobě pojišťovny, která daný automobil pojistí. Když bychom si měli vybrat opravdu spolehlivou tradiční pojišťovací společnost, tak by na jedné z předních pozic byla určitě pojišťovna Allianz.

Tato pojišťovna je proslulá nejen díky své velmi hluboké tradici a zkušenostem z oblasti pojištění, ale také díky velmi zajímavým pojišťovacím produktům za hodně zajímavé ceny. Určitě je třeba také říct, že za svými zády má pojišťovna Allianz velmi silného partnera - velkou finanční skupinu Allianz SE, která je součástí další velké společnosti, tedy holdingu Allianz New Europe. Do České republiky přišla společnost Allianz již v roce 1993 a v současné době patří mezi tři nejvyužívanější pojišťovací společnosti u nás.

Co se týká působení Allianz v České republice, tak je třeba říct, že z hlediska působení se nejedná pouze o pojišťovnu Allianz, ale také o některé další společnosti, které jsou součástí velké rodiny Allianz. Na mysli máme především Allianz penzijní fond anebo Allianz Direkt. Produktové portfolio společnosti Allianz je velmi široké a pojišťovna nabízí prakticky všechny druhy pojistek. Ostatně v tomto se velmi podobá i jiným komplexním pojišťovnám, které jsou na českém trhu. Na mysli máme společnosti jako Česká pojišťovna , Generali a další.

Povinné ručení pojišťovny Allianz

Povinné ručení poskytuje pojišťovna Allianz již od roku 1999. Kritérií pro samotné povinné ručení je u pojišťovny Allianz hned několik, přičemž se přihlíží zejména k tomu, jaký má automobil anebo jiné motorové vozidlo objem motoru a také k tomu, odkud je samotný pojistník. Jinak se samozřejmě výše pojistky odvíjí od bonusů, stáří vozidla a dalších záležitostí.


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!