verze pro tisk

Oddlužení právní cestou

Reklama

Máte velké problémy dostát svým dluhům, které nejste schopni splácet? Dostali jste se do začarovaného kruhu, kdy jste řešili splácení stávajících půjček dalšími? Vaše měsíční splátky několikanásobně převyšují vaše příjmy? A jste zaměstnaní? Potom si podejte žádost o oddlužení.

Než si o tento právní úkon zažádáte, napřed byste si měli zjistit, zda-li vůbec máte na toto nárok. Vyhledejte si proto na webových stránkách pro tento účel založených osobní bankrot kalkulačka a do ní si zadejte veškeré potřebné informace. Během několika málo vteřin budete přesně vědět, jestli máte na oddlužení nárok, či ne.

Jak již bylo zmíněno, osobní bankrot je totiž opravdu určený jen pro někoho. Při každém vyhlášení takového osobního úpadku, je ze všeho nejdůležitější dodržet přesný administrativní postup. V tomto momentě neváhejte a spojte se s poradnou, která vám ráda s tímto problémem pomůže. Nahlédněte na webové stránky a pročtěte si veškeré potřebné informace. Zjistěte si, jak vlastně podat žádost o oddlužení a jak celý tento proces probíhá.

Oddlužení právní cestou

Použijte na webu kalkulačka oddlužení. Vepiště do ní pečlivě veškeré potřebné informace, ať víte, jestli máte na oddlužení šanci nebo ne. Zjistěte si vaše možnosti ohledně tohoto velice choulostivého problému. Jako druhý krok, který učiníte, se objednejte na odbornou konzultaci. Nepodnikejte žádné soukromé kroky pro své oddlužení. Opravdu se svěřte do rukou odborníkům.

Jste zaměstnaní, máte určité příjmy a nemáte dluhy z podnikání? Potom se pokuste o oddlužení fyzické osoby . Pokud splňujete všechna tato kritéria, nechte se oddlužit. Žádný exekutor na vás nebude moci. Splácejte si v klidu pět let 30% svého dluhu. Pokud ale nesplňujete pouze jeden jediný povinný bod, oddlužení se vás bohužel netýká.

Zkontaktujte proto některého odborníka, který je schopen poskytnout vám pomoc s dluhy .

Pokud vyhlásíte svoji insolvenci na vlastní pěst, je v drtivé většině již předem tento boj prohraný.


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Radim

pondělí, 11. listopad 2013
09:47

Nebral bych to tak, že pokud někdo chce vyřešit své dluhy na vlastní pěst, že je to předem prohrané, ale je to zbytečně složité, když lze využít služeb firem, které se tímto zabývají. A to i za cenu, že to něco stojí... Příkladem je např. www.clevermoney.cz - mohu doporučit.


posted by: Radim (info(a)clevwrmoney.cz) [Odpovědět]