verze pro tisk

Výkup bytů za hotové

Reklama

A už se potýkáte s exekucí nebo potřebujete v rychlosti prodat svůj dům, vždy jde o nelehké a stresující situace, kdy je třeba jednat a rozhodovat se rychle, zároveň ale neškodí narazit na spolehlivého partnera, který vám vaše peníze skutečně vyplatí.

Společností, s níž se rozhodně nemusíte bát spolupracovat, je společnost Housing Invest s ručením omezeným. Tato firma má totiž bohaté zkušenosti s výkupem nemovitostí všeho druhu.

Výkup bytů , domů či nemovitostí za hotové oceníte v různých situacích – kupříkladu potřebujete – li se v rychlosti přestěhovat, exekuční nařízení, dražba či spousta jiných situací, v nichž se můžete ocitnout. Obrátíte – li se ale na pracovníky této společnosti, máte slušnou šanci, že získáte až sedmdesát procent tržní hodnoty své nemovitosti. Na účtu je přitom můžete mít i během čtyřiceti osmi hodin. Společnost se navíc postará o veškeré formality, které s výkupem souvisejí.

Výkup bytů za hotové

Stejně rychle, jako výkup domů , bytů a pozemků vám tato společnost pomůže vyřešit i problémy s exekucí. Nejenže společnost podnikne potřebné právní kroky k zastavení exekuce, navíc vám poskytne dostatečně prostředky na splacení dluhu. Takto můžete získat až padesát procent tržní hodnoty své nemovitosti a zachránit se před exekucí svého majetku. Úvěr přitom získáte bez nahlížení do registrů či nutnosti prokazovat své příjmy, stejně jako neplatíte žádné měsíční splátky. Přitom na vrácení peněz máte až šest měsíců.

Krom tohoto pak firma nabízí pomoc podnikatelům – v případě, že potřebujete překlenout výpadek v cashflow, pokrýt druhotnou platební neschopnost, nebo zkrátka potřebujete určitý obnos v krátkém čase. Ručit můžete movitým i nemovitým majetkem.

Společnost Housing Invest zkrátka pomáhá v různých situacích. Výkup bytů za hotové , výkup pozemků, či domů, stejně jako rychlé úvěry nejsou nejmenší problém.


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Jarda] [Zobrazeno 2106x] [27. červenec 2012]
[Aktuality] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/finpujcky.info/article.php on line 216
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!