verze pro tisk

Online půjčka ihned k dispozici

Reklama

Dostali jste se do finanční tísně před výplatou, ale nemáte nikoho, kdo by byl ochotný vám půjčit? Nestojíte o bankovní úvěr? Nevadí, expert-pujcky.cz je tu, aby vám podal pomocnou ruku v nelehké situaci.

Nemusíte si dělat starosti, utahovat rozpočet a počítat každou korunu, ani odkládat nákup toho, po čem už tak dlouho toužíte, na dobu pozdější. Místo toho se otevírá rychlá a jednoduchá cesta, jak získat úvěr ve výši až deset tisíc korun a to přitom snadno a rychle pomocí připojení k internetu.

Rychlost úvěru je dosti dána tím, že společnost jednoduše nevyžaduje zbytečné papírování – žádné obcházení poboček, dokládání výše příjmů, ani shánění osoby, která by se za vás zaručila. Tak můžete během chvilky vědět, zda úvěr dostanete a co víc, do deseti minut máte peníze na účtu.

Online půjčka ihned k dispozici

Na splácení své online půjčky ihned pak máte sedm, čtrnáct, ale i jednadvaceti denní lhůtu. Tu je ovšem možno prodloužit o dalších dvacet jedna dní a to snadno a rychle pomocí e-mailu. Za toto prodloužení zaplatíte nízký poplatek, stejně jako za půjčku samotnou, ovšem jinak je půjčka oproštěná bez jakýchkoli postupně narůstajících úroků. Vyhnete se tak dlouhému počítání, protože od začátku přesně víte, kolik za půjčené peníze zaplatíte.

Samotná výše vašeho úvěru se pak může pohybovat mezi jedním a deseti tisíci. Sice platí, že je vaše první půjčka omezená na tisícikorunu, s každou další řádně splacenou půjčkou se ale vaše možnosti budou dále rozšiřovat, až se nakonec vaše online půjčka ihned vyšplhá i k horní hranici deseti tisíc.

Takto se expert-pujcky.cz stanou dokonalým přítelem v každé situaci – těsně před Vánoci, dovolenou v zahraničí nebo třeba v situaci, kdy bude třeba rychle splatit nedoplatky za energie.


Hodnocení[Jarda] [Zobrazeno 2028x] [13. listopad 2012]
[Aktuality] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/finpujcky.info/article.php on line 216
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!