verze pro tisk

Levná virtuální kancelář pro podnikatele

Reklama

I podnikatelé v dnešní době hledají možnosti, jak snížit náklady na provoz. Pakliže společnost nepotřebuje běžnou kancelář a sídlo, kde by vykonávali činnost její zaměstnanci a vedení, může jedna z variant úspor spočívat v tom, že si společnost pronajme virtuální kancelář.

Co je součástí virtuální kanceláře

Virtuální kancelář je fenoménem posledních let. Jedná se o zcela legální službu. Specializované firmy nabízejí k pronájmu virtuální kanceláře ve svých objektech. Podnikatelé, kteří si tuto službu objednají, získají lukrativní adresu, kterou se bude jejich společnost uvádět u svých partnerů, klientů a zákazníků. Ve virtuální kanceláři společnost skutečně nesídlí, pouze si odtud nechává například přesměrovávat příchozí telefony, přeposílat poštu atd. Kromě toho některé společnosti nabízejí v rámci virtuální kanceláře i občasné využití zasedacích místností v momentě, kdy podnikatelé potřebují prostory pro pracovní schůzky či porady se zaměstnanci a kolegy.

Levná virtuální kancelář pro podnikatele

Přednosti pronájmu virtuální kanceláře

Hlavní výhodou, kterou virtuální kancelář přináší, je významná úspora peněz. Zatímco za pronájem skutečné kanceláře by společnost platila tisíce až desetitisíce korun měsíčně ( v závislosti na adrese, kde by se nacházela), virtuální kancelář stojí řádově stokoruny měsíčně, přičemž cena je rovněž závislá na atraktivitě adresy, ale také na službách, které jsou s pronájmem virtuální kanceláře spojeny ( používání zasedací místnosti apod.). důležité je říci, že virtuální kancelář umožňuje získat adresu ve skutečně dobrých lokalitách, například v lukrativních městských částech Prahy a dalších velkých měst v České republice či na Slovensku.

Společnosti, které nabízejí pronájem virtuální kanceláře, obvykle zajišťují i další služby. Nejčastěji jde o prodej sro, kdy se jedná o takzvané ready made společnosti, tedy předem založené společnosti, které jsou připraveny k následnému prodeji zájemcům o podnikání. Kromě sro se takto běžně uskutečňuje také prodej a.s. či ES ( Evropské společnosti).


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!