verze pro tisk

Chcete si založit společnost s půjčkami? Víme, jak začít podnikat okamžitě

Reklama

Chystáte se vstoupit jako podnikatelé na trh s půjčkami, případně i v jiném oboru? Pak není na co čekat, každý den otálení vás může stát peníze a zvýhodnit konkurenci. V tomto článku se dozvíte, jak je možné začít podnikatel doslova ze dne na den.

Jako podnikatelé můžete pracovat na živnostenský list. V případě, že však provozujete například podnikatelskou činnost v oblasti půjček, je lepší si založit společnost, ať už s ručením omezeným či akciovku. Jenže to vám zabere spoustu času a námahy. Jak na to? Kupte si ready made.

S ready made začnete podnikat během pár hodin

Chcete si založit společnost s půjčkami? Víme, jak začít podnikat okamžitě

Ready made jsou již fungující společnosti, které vytvořila jiná firma za účelem následného prodeje zájemcům. V momentě, kdy chcete začít podnikat, stačí si vybrat vhodnou ready made, podepsat smlouvu, splnit jen minimum dalších náležitostí a je hotovo! Během pár hodin máte možnost začít podnikat. Žádné čekání v řádech týdnů na to, než si sami vyřídíte dokumenty, zápis do obchodního rejstříku či vložení základního kapitálu. Vše už je totiž u ready made vyřízené. Dokonce ani zmíněný základní kapitál nemusíte skládat, je již plně splacen. Ušetřené finanční prostředky pak můžete využít jako investici v začátcích vaší podnikatelské kariéry.

Pořídíte ji za příznivou cenu

Předzaložené společnosti jsou u nás stále populárnější. Nejen díky tomu, že nemusíte zdlouhavě vyřizovat složité úřední formality a postupy, ale i díky příznivé ceně. Pohybují se řádově v jednotkách tisíc korun, takže jsou dostupné i pro lidi, kteří nemají tak velký kapitál.

Sjednejte si také sídlo společnosti na atraktivní adrese

K ready made společnosti vám doporučuji sjednat si rovnou i sídlo firmy. Dají se tak ušetřit další finanční prostředky. Například firma Scott & Weber nabízí různé výhodné balíčky svých služeb, díky nimž vás začátky podnikání vyjdou mimořádně levně. Kromě ready made si u ní můžete sjednat sídlo společnosti v Praze (virtuální i reálné), plně zařízenou kancelář atd. Vše vyřídíte u jedné firmy, a to během pár hodin.

Foto: scottweber.cz

-gia-


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!