verze pro tisk

FIRMO.CZ: Kladivo nejen na nespolehlivé obchodní partnery

Reklama

Následující doporučení platí jak pro novopečené podnikatele, kteří se ve vodách byznysu nestačili ohřát, tak i pro ostřílené vlky, kteří – zaslepeni svými úspěchy – zapomínají na základní zákonitosti podnikání. Ty spočívají v ostražitosti a důkladném výběru dodavatele nebo partnera. Jinými slovy – zjistěte si všechny důležité informace ještě předtím, než s danou osobou nebo subjektem začnete spolupracovat.

Žijeme v době, kdy informace mají cenu zlata. Některá data lze navíc získat i zcela zdarma, jenomže hledání zabere spoustu času. A protože je čas ekvivalentem peněz, jen málokdo stráví nad prověřováním potenciálního zákazníka/klienta dostatečně dlouhou dobu. Naštěstí existuje efektivní řešení v podobě nového online nástroje FIRMO.CZ. Chcete-li minimalizovat rizika, která souvisí se spoluprací s nesolidními subjekty, bude se vám hodit.

Jak databáze FIRMO.CZ funguje?

FIRMO.CZ: Kladivo nejen na nespolehlivé obchodní partnery

FIRMO.CZ sdružuje všechny důležité zdroje informací na jednom místě. Funguje jako živnostenský rejstřík fyzických osob – podnikatelů, firem a institucí, který obsahuje také sbírky listin, seznamy dlužníků, data ohledně spolehlivosti plátců DPH, informace o veřejných zakázkách a dotacích z EU, patentech a obchodních známkách. Aktuálně jde o data o více než třech milionech subjektů působících v České republice. Všechna podléhají pravidelné aktualizaci, některá dokonce každou hodinu. Chcete praktický příklad? Podívejte se, jak si stojí ministr financí Andrej Babiš .

Vyhledávání informací na FIRMO.CZ šetří práci a čas. Mimo to nabízí pokročilé funkce jako automatický strážce. Ten vás upozorní na jakékoliv změny v profilu vybraného subjektu. Budete tak první, kdo se o změně údajů dozví.

Za zmínku stojí také vyhledávání vazeb mezi subjekty, a to i vzdálených přes několik osob. V neposlední řadě pak přehledné grafy a finanční ukazatele.

Vyzkoušejte službu zdarma a udělejte si názor

Služba FIRMO.CZ je k dispozici ve dvou variantách. Tu neplacenou si můžete vyzkoušet třeba hned – podívejte se třeba na profil Home Credit a.s. V placené verzi budete moct využívat pokročilé funkce, které jinde nenajdete.

Díky FIRMO.CZ dokážete vyhodnotit data i bez nutnosti procházení desítek portálů a snadno učiníte správné rozhodnutí. Budete mít perfektní přehled o dění ve firmách a lidech, se kterými spolupracujete nebo se chystáte spolupracovat. Potřebujete snad další důvody, proč unikátní online nástroj využívat?


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!