verze pro tisk

Triarios: Spolehlivé vedení účetnictví a daňové poradenství pro firmy

Reklama

Z některých statistik vyplývá, že velká část firem porušuje zákon o účetnictví. Zejména z hlediska sestavování účetních závěrek a poskytování informací o hospodaření. Znační problémy jsou ale i se samotným vedením účetnictví. Těžko říci, zda zaměstnávají špatné účetní, případně jim účetnictví dělají naprostí laici. V každém případě se vystavují riziku sankcí ze strany finančního úřadu. Pokud mezi takovéto firmy nechcete patřit i vy, svěřte účty do rukou skutečných profesionálů ze společnosti Triarios.

20 let zkušeností už něco znamená!

Triarios zajišťuje vedení účetnictví v Praze celé řadě podnikatelských subjektů. Za více než 20 let své existence pomohla dát do pořádku účty a daně stovkám firem, včetně těch nejvýznamnějších, které sídlí v České republice.

Triarios: Spolehlivé vedení účetnictví a daňové poradenství pro firmy

Komplexní služby v oblasti firemních daní a účetnictví

Její přednosti spočívají v tom, že poskytuje kvalitní a komplexní služby . Nejde tak pouze o klasické vedení účetnictví, ale například pomáhá i se zastupováním firem při komunikaci s finančním úřadem a dalšími orgány státní správy.

Samozřejmostí je pak také i daňové poradenství, které nabízí velkým firmám i drobným živnostníkům. Jde o způsob, jakým se dá ušetřit na odvodech daní. Kupříkladu vám totiž poradí, jak využívat odpočitatelné položky, kterých zákon umožňuje celou řadu. Mnoho podnikatelů o nich často nemá ani tušení. Až teprve při spolupráci s účetní firmou zjišťují, že doposud odváděli zbytečně moc peněz na daních.

Triarios pomáhá zajistit také audity u větších firem, sestavuje účetní závěrky, nabízí i pomoc v oblasti kompletní rekonstrukce účetnictví. Na firmu se tak můžete spolehnout v jakékoliv oblasti, která se týká firemních financí. Více informací o možnostech spolupráce s firmou Triarios a jejím kolektivu najdete na webových stránkách triarios.cz.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!