verze pro tisk

Honzova pojistka a cestovní pojištění

Reklama

V oblasti pojišťovnictví existuje několik různých druhů produktů, tzn. několik oblastí ze života člověka, které si lze pojistit. Jednou z nich je cestovní pojištění. Ať se vydáte do kterékoli části světa, je dobré si zřídit kvalitní cestovní pojištění, které vás zabezpečí pro případ, že by vás potkaly během vaší cesty nějaké nepříjemnosti. Nyní si je můžete sjednat online, a to ještě za nejlepší cenu na trhu. Jak? Pomůže vám k tomu Honzova pojistka. Jen tak lze získat cestovní pojištění online z pohodlí domova. Nemusíte už sami obcházet několik pojišťoven, vést si obsáhlé poznámky a pak ještě doma složitě zkoumat, kteráže by to pro vás byla nejvýhodnější. Honzova pojistka tohle všechno dělá za vás. Stačí jen párkrát kliknout a víte, co potřebujete znát. Navíc pak můžete zvolené cestovní pojištění na témže portálu i sjednat.

Proč Honzova pojistka při výběru cestovního pojištění

Portál Honzova pojistka je při výběru cestovního pojištění opravdu jedinečným pomocníkem. Klientovi ušetří údajně až 15 cest do pojišťoven všeho druhu a stačí mu pouhé tři minuty k tomu, aby objevil takové cestovní pojištění, které je pro vás nejvýhodnější. Stačí k tomu jen několik kroků. Zadat správně pár základních údajů o své cestě, vybrat si to nejvýhodnější a následně není problém cestovní pojištění online uzavřít. A které informace je nutné do internetového formuláře uvést? Přibližně kam cestujete, odkdy dokdy, zda se jedná o cestu pracovní či spíše turistickou, věk cestujícího, zda cestujete sám, nebo s rodinou či jinou skupinou atd.

Honzova pojistka a cestovní pojištění

Cestovní pojištění online

Po odeslání formuláře může klient začít vybírat to cestovní pojištění, které je pro něj jako šité na míru. Přehledně totiž vidíte u všech nabídek cenu a údaje, týkající se léčebných výloh, odpovědnosti, zavazadel, úrazového pojištění apod. Je také možné zobrazit si detailní informace u vybrané pojišťovny, a jak již bylo uvedeno, i cestovní pojištění online sjednat. Portál Honzova pojistka pružně zahrnuje do svého srovnání i aktuální slevy, takže se nemusíte bát, že byste si vybrali zbytečně dražší cestovní pojištění, než je doopravdy nutné. Kdo má dnes čas obíhat všechny pojišťovny nabízející cestovní pojištění, nebo zdlouhavě vyhledávat nabídky na internetu. S portálem Honzova pojistka je to snadné a zvládne to úplně každý.


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!