verze pro tisk

Allianz Direct online pojištění

14. březen 2011 Allianz Direct online pojištění

Pokud chcete najít pro své auto to nejvýhodnější pojištění na trhu, nejspíše vás čeká velké množství práce. Sesbírat informace, vyrazit na pobočky pojišťoven, porovnat nabídky, vybrat pro sebe tu nejlepší a pak zase vyrazit na vybranou pojišťovnu a pojištění vozidla si zřídit. Lze však také vybírat chytře, pohodlněji a účelněji. Allianz Direct pojištění vozidel nabízí mnoho opravdových výhod. Neztrácejte zbytečně čas a sjednejte si autopojištění právě u této společnosti. A co je vůbec nejlepší, proveďte celou záležitost z pohodlí domova. Zřiďte si povinné ručení online. Je to jednoduché a rychlé. Nyní navíc i výhodné. Desetiprocentní sleva rozhodně není k zahození.

Reklama

Pojištění vozidel online rychle a jednoduše

Nejen pro osobní automobily je možné si dnes sjednat pojištění vozidel online. Úspora času a pohodlí je nasnadě, ale ruku v ruce s tím jde i úspora finanční, neboť není třeba platit zbytečně zaměstnance pojišťovny. Allianz Direct nabízí povinné ručení online i havarijní pojištění. Autopojištění lze nyní zřídit až s desetiprocentní slevou. Každý si může prostřednictvím internetu snadno spočítat, na kolik by ho nové pojištění u Allianz Direct vyšlo. Výhodou tohoto pojištění je možnost sjednat jej přesně podle klientových představ. Potěší i způsob úhrady, což lze provést např. převodem z účtu, platební kartou. Navíc se každý klient může těšit na množství bonusů, které ke svému autopojištění získá.

Pojištění vozidel se slevou a s bonusy navíc

Pokud si zřídíte povinné ručení online nebo havarijní pojištění právě teď, získáte u Allianz Direct desetiprocentní slevu. To ale nejsou zdaleka všechny úspory, se kterými lze počítat. Je tady ještě bonusový program. Pokud jste při předchozím pojištění nezaznamenali žádnou škodu, můžete využít bonus za bezeškodný průběh. Tento bonus platí pro všechny, kteří si sjednají autopojištění, a to jak podnikatelé, tak fyzické osoby. Nezáleží také na druhu vozidla. Příjemné také je, že bonus se vztahuje nikoli na vůz, ale na toho, kdo sjednal pojištění. Tzn. i se zcela novým automobilem máte právo bonus uplatnit.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Home Credit online půjčka

Home Credit online půjčka

Spolehlivá Home Credit půjčka online je snadno dosptupná všem, kteří o ni zažádají. Tzn., že vše potřebné vyřídíte všude, kde se dokážete připojit na internet a kde můžete telefonovat. Pak už nic nestojí v cestě tomu, aby peníze brzy došly na váš účet.

Půjčky online hit posledních dnů

Půjčky online hit posledních dnů

Půjčky online představují finanční službu, díky které si můžete půjčit peníze snadno a rychle.Přitom nemusíte vůbec vytáhnout paty z domu. To je výhodné zejména pro ty, kteří žijí na malém městě nebo vesnici, kde jsou možnosti získat půjčku omezené.


Online půjčka ihned

Online půjčka ihned

Řešení náhlého nedostatku hotovosti nemusí být zas tak složité. Nemusíte obcházet známe a sousedy a hloupě žádat o půjčení peněz. Problém lze vyřešit snadno a rychle a úplně stačí mít doma počítač s připojením k internetu.

Ferratum půjčka sms online

Ferratum půjčka sms online

Pokud vám před každou výplatou chybí nějaká ta koruna, Ferratum sms půjčka online vám pomůže. Je to totiž půjčka před výplatou, která vám pomůže překlenout čas, než dorazí peníze od zaměstnavatele na váš účet. Podmínky jejího získání jsou poněkud přísnější, ale můžete si být jisti korektností při vy…