verze pro tisk

AWD jako váš privátní finanční poradce

25. červen 2011 AWD jako váš privátní finanční poradce

Nechte si představit nezávislé, privátní finanční poradenství. Díky němu totiž můžete průměrně získat až deset procent ročního příjmu navíc. Peníze, i když se stále polemizuje o tom, že nejsou všechno, hrají v životě každého zřejmě tu nejprioritnější roli. Pro jejich získání se každý slušný člověk dennodenně ubírá do zaměstnání, aby zabezpečil rodinu, splnil si své tajné touhy a v neposlední řadě, aby vůbec žil.

Reklama

Při pohledu na výplatní pásku si asi spousta lidí říká, kam že se poděly jeho těžce vydřené peníze. Ačkoli si nežijete na vysoké noze a zbytečně neutrácíte, peníze se vám vždy rozkutálí rychlostí blesku. Co s tím? Obraťte se na odborníky. Privátní finanční poradce AWD, vám provede kompletní analýzu vašich financí.

Odhalí kdejaké finanční rezervy a tím vám vlastně peníze přivede zpět domů a ještě něco navíc. Jejich strategie spočívá v možnosti získání vyšších výnosů, placení menších poplatků a v důsledku toho dosáhnout lepšího využití svých financí. Celkově slibuje AWD-finanční poradenství více než deset procent příjmu navíc.

Pomocí nejmodernějšího poradenského sofwarového programu je vám vyhotovena finanční strategie, ve které je vše přehledně a velmi srozumitelně shrnuto. Tento poradenský software byl vyvinut ve spolupráci s Ekonomickou fakultou, takže ve výsledném efektu je pro vás připravený ten nejpovolanější a odborně proškolený poradce, který vám poradí, jak na vaše osobní finance.

Pokud tedy máte problémy v tomto odvětví, neváhejte a nechte si poradit. Tím pádem i ušetřit nějakou tu korunku navíc. Uvidíte, že se v rodinném rozpočtu bude více nežli hodit. V případě finanční nouze, kdy nestíháte splácet své závazky, je toto ta nejschůdnější cesta, jak z nastalých problémů ven.

Využijte proto jejich perfektně propracovaných služeb. Jsou tu pro vás, aby vám pomohli získat vaše zasloužené peníze zpět.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

ZK

čtvrtek, 19. leden 2012
22:13

Obraťte se na odborníky z AWD, oni vám jistě od vašich peněz odpomohou. Naši rodinu připravila ta banda gaunerů, zlodějů a podvodníků téměř o půl milionu. Ano, mají perfektně propracované služby, ale hlavně pro sebe. Poradí jen to, z čeho mají největší provizi, hlavně investiční životní pojištění. Ale už vám samozřejmě neprozradí, že budete někdy i dva roky platit pojistné jen na to, abyste zaplatili to jejich "bezplatné" finanční poradenství. A když si člověk náhodou stěžuje, tak se mu ti grázlové ještě vysmějí a naznačí, jaký je blbec, že jim tu smlouvu podepsal.


posted by: ZK (rovnasance(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Čtěte také...

Malá finanční půjčka

Malá finanční půjčka

Malá finanční půjčka je ideální pomocník pro případy, kdy pochybí nějaká ta korunka, nebo si moc chcete pořídit něco, na co zrovna nemáte. O půjčku lze zažádat i opakovaně. Vyřízení je snadné, ale počítat musíte s tím, že půjčenou částku vysoko přeplatíte.

Půjčky před výplatou řeší finanční potíže

Půjčky před výplatou řeší finanční potíže

Do výplaty chybí ještě několik dní a vy již nemáte finanční prostředky? Slyšeli jste o půjčkách před výplatou, ale nevíte, kterou si vybrat nebo si nejste jisti tím, jak tyto půjčky fungují? Vše je velice jednoduché. Protože se jedná o online půjčky,


Provident vyřeší vaše finanční problémy

Provident vyřeší vaše finanční problémy

Potřebujete si půjčit peníze a nevíte kde?

Provident vyřeší vaše finanční problémy

Provident vyřeší vaše finanční problémy

Potřebujete si půjčit peníze a nevíte kde? Provident je tu od toho, aby vyřešil vaše problémy. Půjčky Provident se stávají stále oblíbenější a to nejen díky kvalitě a zázemí obrovské společnosti, ale hlavně že zde nejsou žádné skryté poplatky a půjčka je rychle vyřízená a hlavně dostupná. Provident …