verze pro tisk

Chcete si založit společnost s půjčkami? Víme, jak začít podnikat okamžitě

2. červenec 2015 Chcete si založit společnost s půjčkami? Víme, jak začít podnikat okamžitě

Chystáte se vstoupit jako podnikatelé na trh s půjčkami, případně i v jiném oboru? Pak není na co čekat, každý den otálení vás může stát peníze a zvýhodnit konkurenci. V tomto článku se dozvíte, jak je možné začít podnikatel doslova ze dne na den.

Reklama

Jako podnikatelé můžete pracovat na živnostenský list. V případě, že však provozujete například podnikatelskou činnost v oblasti půjček, je lepší si založit společnost, ať už s ručením omezeným či akciovku. Jenže to vám zabere spoustu času a námahy. Jak na to? Kupte si ready made.

S ready made začnete podnikat během pár hodin

Ready made jsou již fungující společnosti, které vytvořila jiná firma za účelem následného prodeje zájemcům. V momentě, kdy chcete začít podnikat, stačí si vybrat vhodnou ready made, podepsat smlouvu, splnit jen minimum dalších náležitostí a je hotovo! Během pár hodin máte možnost začít podnikat. Žádné čekání v řádech týdnů na to, než si sami vyřídíte dokumenty, zápis do obchodního rejstříku či vložení základního kapitálu. Vše už je totiž u ready made vyřízené. Dokonce ani zmíněný základní kapitál nemusíte skládat, je již plně splacen. Ušetřené finanční prostředky pak můžete využít jako investici v začátcích vaší podnikatelské kariéry.

Pořídíte ji za příznivou cenu

Předzaložené společnosti jsou u nás stále populárnější. Nejen díky tomu, že nemusíte zdlouhavě vyřizovat složité úřední formality a postupy, ale i díky příznivé ceně. Pohybují se řádově v jednotkách tisíc korun, takže jsou dostupné i pro lidi, kteří nemají tak velký kapitál.

Sjednejte si také sídlo společnosti na atraktivní adrese

K ready made společnosti vám doporučuji sjednat si rovnou i sídlo firmy. Dají se tak ušetřit další finanční prostředky. Například firma Scott & Weber nabízí různé výhodné balíčky svých služeb, díky nimž vás začátky podnikání vyjdou mimořádně levně. Kromě ready made si u ní můžete sjednat sídlo společnosti v Praze (virtuální i reálné), plně zařízenou kancelář atd. Vše vyřídíte u jedné firmy, a to během pár hodin.

Foto: scottweber.cz

-gia-

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčka okamžitě

Půjčka okamžitě

Každý se někdy dostane do situace, kdy potřebuje nezbytně peníze. Ovšem získat během krátkého času větší finanční obnos nemusí být vůbec jednoduché. Proto je tady půjčka okamžitě. Nebankovní půjčka, která dokáže pomoci každému, kdo o ni zažádá.

Půjčka pro začínající podnikatele

Půjčka pro začínající podnikatele

Pokud se chcete pustit do samostatného podnikání, ale nemáte potřebné finance, pak je pro vás půjčka pro začínající podnikatele to pravé. Díky mnoha výhodám se už dnes může váš sen o tom, že se stanete úspěšným podnikatelem, stát skutečností.


Vedení účetnictví nemusí být noční můra

Vedení účetnictví nemusí být noční můra

Možná si občas říkáte, že vedení účetnictví je opravdu zlo. Opak je pravdou, vůbec tomu tak být nemusí, stačí si vše umět správně zařídit a uvidíte, že vše půjde, jako na drátkách. Takové účetnictví musí být vždy zcela v pořádku, aby vše šlapalo, ta

Půjčky na studium

Půjčky na studium

Studenti se nemusí vzdávat svých studijních snů. Stačí,když využijí půjčky na studium. Jedná se o speciální půjčky určené právě této sociální skupině, která se ve většině případů nemůže prokázat žádným příjmem. Půjček pro studenty je velké množství typů, nabízí je jak nebankovní společnosti, tak ban…