verze pro tisk

Diamantové šperky D.I.C. potěší

25. srpen 2011 Diamantové šperky D.I.C. potěší

Je společnost, která se zabývá prodejem luxusním diamantových šperků a investic do nich. Už mnohokrát jste se určitě setkali s problémem, který řeší většina mužů před koupí prstenu. Jaká velikost je ta správná, jaký se jí asi bude líbit a jak se o koupený šperk nejlépe starat? S tím vám Diamonds International Corporation rádi poradí.

Reklama

Být překvapen diamantovým prstenem je úžasný moment, který nikdy nebude zapomenut. S trochou malého plánování vyjde překvapení bez chybičky. Zjistit velikost jejího prstýnku a typ prstýnku bez zeptání není zase tak složité, jak to může nejdříve vypadat. Máme pro Vás pár rad, která Vám jistě pomůžou.

Při zjištění velikosti si udělejte otisk prstenu například do kousku mýdla nebo si můžete vnitřek prstenu jednoduše obkreslit na papír. Nejjednodušším a nejjistějším způsob je si prsten nenápadně půjčit. Stejně jednoduché je to i s typem prstýnku. Vezměte ji třeba do nějakého zlatnictví a dívejte se na reakce, které bude mít na různé typy prstenů. Dalším dobrým způsobem je zeptat se její kamarádky. Ta bude určitě vědět, co se jí bude líbit a můžete pak společně nějaký prsten vybrat. Po zakoupení vybraného prstenu u společnosti Diamonds International Corporation dostanete i certifikát předních gemologických laboratoří, díky kterému budete vědět, že diamant je opravdu kvalitní.

Jak se starat o diamantové šperky D.I.C.?

Další otázkou, kterou jste určitě někdy už slyšeli je, jak se o takový diamantový šperk starat. I na tuto otázku má Diamonds International Corporation jednoduchou odpověď.

Vaše šperky neztratí nic ze své krásy, budete-li se pravidelně věnovat jejich údržbě. Diamant se může poškrábat o jiný diamant. Je proto důležité uchovávat diamantové šperky odděleně v samostatných krabičkách či ve šperkovnici, kde má každý šperk svůj prostor. Nejlepší je přenechat čištění profesionálům v rámci pravidelné šestiměsíční údržby. Existují ale i domácí metody, jako je například čištění pomocí vlažné vody s jarem a měkkého kartáčku nebo alkoholem, který ale musí být bez barviv a jiných přísad.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...