verze pro tisk

EF CZ

2. srpen 2010 EF CZ

Každý z nás platí obrovské množství nejrůznějších poplatků a splátek. Hypotéky, úvěry, pojištění, spoření a penzijní připojištění a mnohé další produkty jsou běžnou součástí našich životů. Někteří z nás sází na tradici, zkušenost a svěřují veškeré své finanční záležitosti jednomu ústavu, který se v průběhu let oblíbili. Jiní zase dávají na výhodné nabídky, které jsou dennodenně prezentovány reklamami. Jeden produkt si zřídí tady, jiný zase támhle. Výsledkem je absolutně nepřehledná situace. I ve finanční oblasti zběhlý klient začne záhy ztrácet přehled. Proto dnes lidé stále častěji oceňují služby kvalitních finančních poradců. Společnost EF CZ disponuje kvalitním poradenským servisem pro oblast financí, který je nejen profesionální, ale i komplexní. Tzn., že zahrnují poradenství pro tyto oblasti – pojištění, stavební spoření, penzijní připojištění, úvěry. A to zdaleka ještě není všechno. Chytrý klient si umí spočítat, kolik může ušetřit, bude-li své finance směřovat správným směrem.

Reklama

Proč EF CZ

EF CZ poskytuje finanční poradenství placené i neplacené. Ceny nejsou nijak přemrštěně vysoké a rozhodně se tato služba vyplatí, když si spočítáte, kolik můžete na nejrůznějších poplatcích ušetřit. Mnohé společnosti poskytující finanční poradenství zdůrazňují svou bezplatnost, ale ta je notně zavádějící. Většinou jsou zaměstnanci takovýchto podniků placeni provizemi, které získají za každou „novou duši“ pro své partnery. EF CZ je finanční poradenství mající na mysli jen zájmy klienta, nikoho jiného.

Co klient s EF CZ získá

Poradci EF CZ nabízejí poradenství v široké škále oblastí. S jejich pomocí můžete sjednat nejrůznější druhy životního i neživotního pojištění. Životní pojištění zahrnuje rizikové životní pojištění, investiční životní pojištění, kapitálové životní pojištění a dětské životní pojištění. Neživotní pojištění se týká těchto produktů: pojištění majetku, pojištění povinnosti z provozu automobilu, havarijní pojištění, pojištění odpovědnosti z výkonu povolání. S EF CZ si můžete sjednat i spořící produkty, jako je stavební spoření, penzijní připojištění nebo spořicí účty. Samozřejmostí je doporučení nejvýhodnější nabídky na trhu. Pokud uvažujete o úvěru i v oblasti úvěry a úvěrová financování, můžete u EF CZ hledat pomoc. Hypoteční úvěry, spotřebitelské úvěry či leasing – to je základní nabídka oblastí, ve které nabízí EF CZ klientovi pomoc.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...