verze pro tisk

Finanční poradenství AWD

13. leden 2011 Finanční poradenství AWD

Finanční krize se ukázala jako dobrá příležitost pro zvýšení efektivity vedení svého účetnictví. Na tuto problematiku se specializují firmy pro finanční poradenství, a pokud opravdu chceme dosáhnout úspěchu, je důležité obrátit se na skutečné profesionály.

Reklama

Kvalifikovaná pomoc AWD

Na trhu je mnoho různých nabídek finančního poradenství, ovšem většina z nich je poskytována nedostatečně kvalifikovanými osobami. Některé firmy dokonce najímají jako poradce studenty středních škol. Abychom se nevyhnuli potížím a špatným radám, je nejvhodnější se obrátit na zavedenou společnost a jedny z nejlepších služeb v této oblasti poskytuje firma AWD.

AWD již v osmi zemích Evropy

Společnost AWD byla založena roku 1998 a momentálně poskytuje své služby v osmi významných zemích Evropy. Je jedničkou na německém a švýcarském trhu, významným hráčem na rakouském trhu a stará se o finanční poradenství pro více než 2 miliony zákazníků. Tohoto významného úspěchu dosáhla především díky své firemní filosofii, kterou je orientace na zákazníka, kvalita, profesionalita, důvěra a týmový duch. Všichni poradci zaměstnaní u společnosti AWD jsou vysoce kvalifikovaní a mají veškeré potřebné licence a osvědčení od Ministerstva financí ČR a České národní banky.

Privátní finanční strategie od AWD

Svého úspěchu společnost AWD dosáhla především díky využití efektivního nejmodernějšího softwaru. S jeho pomocí vytváří privátní finanční strategie na míru, přesně dle potřeb zákazník. Tím umožňuje získat vyšší výnosy, platit nižší poplatky a dosáhnout tak nejlepšího možného využití svých financí. Průměrný zisk tak díky využití služeb AWD činí více než 10% příjmu.

Součástí společnosti je také nadace AWD, která se angažuje v mnoha charitativních projektech. Mezi poslední z nich patří například vybavení základní a mateřské školy v Raspenavě po povodních nebo humanitární pomoc osobám zasaženým ničivou povodní v Pákistánu.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Malá finanční půjčka

Malá finanční půjčka

Malá finanční půjčka je ideální pomocník pro případy, kdy pochybí nějaká ta korunka, nebo si moc chcete pořídit něco, na co zrovna nemáte. O půjčku lze zažádat i opakovaně. Vyřízení je snadné, ale počítat musíte s tím, že půjčenou částku vysoko přeplatíte.

Provident vyřeší vaše finanční problémy

Provident vyřeší vaše finanční problémy

Potřebujete si půjčit peníze a nevíte kde?


Provident vyřeší vaše finanční problémy

Provident vyřeší vaše finanční problémy

Potřebujete si půjčit peníze a nevíte kde? Provident je tu od toho, aby vyřešil vaše problémy. Půjčky Provident se stávají stále oblíbenější a to nejen díky kvalitě a zázemí obrovské společnosti, ale hlavně že zde nejsou žádné skryté poplatky a půjčka je rychle vyřízená a hlavně dostupná. Provident …

Rychlá půjčka, řešení vaší finanční situace

Rychlá půjčka, řešení vaší finanční situace

Jak vyřešit nenadálou finanční situaci? Samozřejmě můžete obcházet známé a sousedy, takový způsob je ale trochu ponižující, navíc hrozně zdlouhavý a s velice nejistým výsledkem.