verze pro tisk

Finanční poradenství na míru

11. březen 2011 Finanční poradenství na míru

Ty tam jsou doby, kdy si lidé své úspory schovávali do polštáře či na jiná nespolehlivá místa. Dnešní finanční svět nabízí potenciálním klientům množství služeb a produktů, které jsou zacíleny jak na spoření, tak na investování, vypůjčení peněz atd. S rostoucí nabídkou však roste i nejistota. Protože jak se má laik orientovat ve světě finančnictví, když této oblasti zase až tak nerozumí? Tak jako opravy, postavení domu apod. necháváme na odbornících, i péči o naše finance bychom měli ponechat na těch, kteří tomu nejlépe rozumějí. Finanční poradci vybírají pro své klienty ty nejvhodnější finanční produkty. Jak ale nalézt takového poradce, který je odborníkem na slovo vzatým ve svém oboru a nikoli jen placeným pohůnkem některého z bankovních či jiných ústavů? Pomocí portálu vasiporadci.cz. Díky němu je totiž finanční poradenství přístupné úplně každému.

Reklama

vasiporadci.cz a jak to funguje

Výběr finančního poradce probíhá prostřednictvím tohoto portálu ve třech krocích. Prvním z nich je zadat si zdarma poptávku po službách, o které máte zájem. Vaše požadavky jsou rozeslány poradcům v lokalitě, kterou uvedete. Z nabídek na finanční poradenství, které následně obdržíte, si jednoduše vyberete tu, která by vám mohla nejvíc vyhovovat. Finanční poradce nabízí pestrou škálu služeb. Lze řešit pouze některé finanční produkty, anebo se na klientovi finance podívat komplexně, navrhnout mu kompletní nabídku všech finančních služeb, které by mohl potřebovat – pojištění, spoření, investice, refinancování stávajících úvěrů atd. Co se týče ochrany vámi uvedených údajů, není třeba mít vůbec žádné obavy. Konkrétní údaje, které jsou vámi do systému zadány, se totiž zobrazují až tomu finančnímu poradci, kterého si zvolíte pro spolupráci.

vasiporadci.cz a k čemu je poradce dobrý

Finanční poradci mají mnohdy neprávem obecně mezi lidmi nepříliš dobrý zvuk. Často jsou zaměňováni s pojišťovacími agenty a podobnými profesemi. Lidé mají pocit, že se jim za účelem vlastní provize snaží vnutit produkt, který ani vlastně nepotřebují. Portál vasiporadci.cz pomáhá najít opravdové odborníky, kteří nepracují pro konkrétní finanční ústavy, ale posuzují nabídku finančních produktů na trhu jako celek, z něhož abstrahují pro klienta ty pro něj nejvhodnější. I osobní finance si totiž žádají individuální přístup. Finanční poradenství na odborné úrovni může klientovi ušetřit nemalé peníze, anebo mu pomoci vyvarovat se zbytečných nepříjemností. Odpadá také šance, že vás nějaký agent nachytá na finanční produkt, který je nevýhodný.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Malá finanční půjčka

Malá finanční půjčka

Malá finanční půjčka je ideální pomocník pro případy, kdy pochybí nějaká ta korunka, nebo si moc chcete pořídit něco, na co zrovna nemáte. O půjčku lze zažádat i opakovaně. Vyřízení je snadné, ale počítat musíte s tím, že půjčenou částku vysoko přeplatíte.

Provident vyřeší vaše finanční problémy

Provident vyřeší vaše finanční problémy

Potřebujete si půjčit peníze a nevíte kde?


Provident vyřeší vaše finanční problémy

Provident vyřeší vaše finanční problémy

Potřebujete si půjčit peníze a nevíte kde? Provident je tu od toho, aby vyřešil vaše problémy. Půjčky Provident se stávají stále oblíbenější a to nejen díky kvalitě a zázemí obrovské společnosti, ale hlavně že zde nejsou žádné skryté poplatky a půjčka je rychle vyřízená a hlavně dostupná. Provident …

Rychlá půjčka, řešení vaší finanční situace

Rychlá půjčka, řešení vaší finanční situace

Jak vyřešit nenadálou finanční situaci? Samozřejmě můžete obcházet známé a sousedy, takový způsob je ale trochu ponižující, navíc hrozně zdlouhavý a s velice nejistým výsledkem.