verze pro tisk

Finanční těžkosti pomůže vyřešit Home Credit

9. listopad 2012 Finanční těžkosti pomůže vyřešit Home Credit

Období Vánoc se nezadržitelně blíží a s ním i otázka, co nakoupit svým milým a blízkým příbuzným a přátelům pod stromeček. Možná byste ale letos rádi nakoupili něco, co se trochu vymyká vašim finančním možnostem a už nemáte čas začít rychle šetřit.

Reklama

Pomocnou rukou v takovéto situaci může být Home Credit půjčka , se kterou můžete snadno a rychle získat obnos ve výši až 150 tisíc korun.

Pro vyřízení této půjčky ani není nutné navštěvovat pobočku společnosti. Ze začátku stačí, když jednoduše vyplníte krátký formulář, který najdete na internetu. Následně si počkáte na telefonát pracovníka společnosti, který s vámi domluví podrobnosti. Po té, co uzavřete smlouvu, už jenom stačí počkat na to, až k vám vaše půjčka dorazí a pak už jen vyrazíte za nákupy.

Home Credit půjčka je přitom nabízena v rozsahu deset až sto padesát tisíc korun. Tyto peníze můžete použít na cokoli se vám zamane – třeba na zmiňované vánoční dárky. Půjčku můžete získat, aniž byste potřebovali ručitele. Navíc je její vyřízení i zrušení do jednoho měsíce od uzavření smlouvy zcela zdarma. A dalším výhodným bonusem, kterého stojí za to využít, je i možnost pojistit se proti neschopnosti splácet.

Vaše rozhodnutí, o jak vysokou půjčku zažádat, vám může ulehčit nástroj pojmenovaný Home Credit půjčka kalkulačka . Ten vezme v úvahu jednak výši půjčky, jednak celkovou dobu splácení, která mimochodem může činit deset až 84 měsíců, a spočítá vám výši měsíčních splátek, k nimž už jsou přičteny všechny poplatky a úroky. Takto se můžete rozhodnout, jak velká výše půjčky je pro vás ještě únosná.

Pak už ale nebude zbývat nic lepšího, než kontaktovat společnost Home Credit, vyčkat na svou půjčku a vyrazit za vánočními nákupy.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčky Home Credit

Půjčky Home Credit

Předním poskytovatelem půjček u nás se stala společnost Home Credit a.s.. Jde o společnost, jež si za patnáct let své existence získala mnoho a mnoho spokojených klientů, kteří ji dnes a denně vyhledávají, aby se jí svěřili se svým finančním problémem.

Hotovostní půjčka od Home Credit

Hotovostní půjčka od Home Credit

Potřebujete půjčit vyšší finanční obnos právě teď? Jste ve špatné situaci a rychlost společně s bezúčelností má nejvyšší prioritu? V tom případě pro vás máme řešení, navíc vás potěšíme i dalšími výhodami.


Home Credit kalkulačka

Home Credit kalkulačka

Společnost Home Credit je ideálním partnerem pro každého, kdo si chce něco pořídit na splátky,potřebuje účelovou i neúčelovou půjčku, nebo uvažuje o koupi auta na splátky. Široká škála finančních produktů, ze kterých si vybere úplně každý, a profesionální přístup jsou základem jejího úspěchu zažáde…

Home Credit online půjčka

Home Credit online půjčka

Spolehlivá Home Credit půjčka online je snadno dosptupná všem, kteří o ni zažádají. Tzn., že vše potřebné vyřídíte všude, kde se dokážete připojit na internet a kde můžete telefonovat. Pak už nic nestojí v cestě tomu, aby peníze brzy došly na váš účet.