verze pro tisk

FIRMO.CZ: Kladivo nejen na nespolehlivé obchodní partnery

3. srpen 2015 FIRMO.CZ: Kladivo nejen na nespolehlivé obchodní partnery

Následující doporučení platí jak pro novopečené podnikatele, kteří se ve vodách byznysu nestačili ohřát, tak i pro ostřílené vlky, kteří – zaslepeni svými úspěchy – zapomínají na základní zákonitosti podnikání. Ty spočívají v ostražitosti a důkladném výběru dodavatele nebo partnera. Jinými slovy – zjistěte si všechny důležité informace ještě předtím, než s danou osobou nebo subjektem začnete spolupracovat.

Reklama

Žijeme v době, kdy informace mají cenu zlata. Některá data lze navíc získat i zcela zdarma, jenomže hledání zabere spoustu času. A protože je čas ekvivalentem peněz, jen málokdo stráví nad prověřováním potenciálního zákazníka/klienta dostatečně dlouhou dobu. Naštěstí existuje efektivní řešení v podobě nového online nástroje FIRMO.CZ. Chcete-li minimalizovat rizika, která souvisí se spoluprací s nesolidními subjekty, bude se vám hodit.

Jak databáze FIRMO.CZ funguje?

FIRMO.CZ sdružuje všechny důležité zdroje informací na jednom místě. Funguje jako živnostenský rejstřík fyzických osob – podnikatelů, firem a institucí, který obsahuje také sbírky listin, seznamy dlužníků, data ohledně spolehlivosti plátců DPH, informace o veřejných zakázkách a dotacích z EU, patentech a obchodních známkách. Aktuálně jde o data o více než třech milionech subjektů působících v České republice. Všechna podléhají pravidelné aktualizaci, některá dokonce každou hodinu. Chcete praktický příklad? Podívejte se, jak si stojí ministr financí Andrej Babiš .

Vyhledávání informací na FIRMO.CZ šetří práci a čas. Mimo to nabízí pokročilé funkce jako automatický strážce. Ten vás upozorní na jakékoliv změny v profilu vybraného subjektu. Budete tak první, kdo se o změně údajů dozví.

Za zmínku stojí také vyhledávání vazeb mezi subjekty, a to i vzdálených přes několik osob. V neposlední řadě pak přehledné grafy a finanční ukazatele.

Vyzkoušejte službu zdarma a udělejte si názor

Služba FIRMO.CZ je k dispozici ve dvou variantách. Tu neplacenou si můžete vyzkoušet třeba hned – podívejte se třeba na profil Home Credit a.s. V placené verzi budete moct využívat pokročilé funkce, které jinde nenajdete.

Díky FIRMO.CZ dokážete vyhodnotit data i bez nutnosti procházení desítek portálů a snadno učiníte správné rozhodnutí. Budete mít perfektní přehled o dění ve firmách a lidech, se kterými spolupracujete nebo se chystáte spolupracovat. Potřebujete snad další důvody, proč unikátní online nástroj využívat?

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Online půjčka společnosti Smart

Online půjčka společnosti Smart

Rychlé a hlavně efektivní řešení každé nelehké, nezáviděni hodné situace – to nabízí rychlá půjčka Smart, díky které budete opět bez zbytečných starostí. A už totiž hledáte finance na cokoli, je taky tato půjčka online pro vás

Home Credit kalkulačka

Home Credit kalkulačka

Společnost Home Credit je ideálním partnerem pro každého, kdo si chce něco pořídit na splátky,potřebuje účelovou i neúčelovou půjčku, nebo uvažuje o koupi auta na splátky. Široká škála finančních produktů, ze kterých si vybere úplně každý, a profesionální přístup jsou základem jejího úspěchu zažáde…


Půjčky bez příjmu

Půjčky bez příjmu

Půjčky bez příjmu jsou oblíbeným způsobem, jak si opatřit rychle a jednoduše hotovost. Minimum papírování, úspora času a pohodlnost - to jsou hlavní body, které je prezentují. Klient si však za toto musí připlatit, a to v podobě vyšších úroků.

Servis 24 internetbanking: Jaké jsou výhody služby České spořitelny?

Servis 24 internetbanking: Jaké jsou výhody služby České spořitelny?

Servis 24 internetbanking umožňuje ovládání vašich účtů kdykoli si vzpomenete. Služba je snadno dostupná na území celé České republiky i v zahraničí. Kdykoli a kdekoli tak můžete mít přehled o všem, co se s vašimi financemi děje.