verze pro tisk

GE Money Bank Flexikredit

6. duben 2012 GE Money Bank Flexikredit

Každý člověk se občas ocitne v situaci, že mu předchozí výplata nestačila na pokrytí všech výdajů, a proto potřebuje trochu peněz na víc, které by samozřejmě v krátké době opět splatil. Může se jednat o opravu auta, rozbitou televizi či vysoký účet za telefon a objeví se výdaje, se kterými jsme původně nepočítali, a tak si na ně neodložili dostatečné peníze.

Reklama

V těchto případech může pomoct GE Money Band, která nabízí menší půjčky právě pro takového nenadále případy, které se snadno a rychle splatí. Tato služba se nazývá Flexikredit a můžete ji čerpat až do částky 100 000,- Kč (v případě, že jste student je tato možnost omezena na 10 000,- Kč). Jsou to peníze, které můžete přečerpat ze svého účtu a budete platit pouze za to, kolik si skutečně vyberete, tedy se neplatí žádné pravidelné splátky.

Jedinou podmínkou je jednou za rok vyrovnat účet a všechny peníze vrátit, nicméně ihned další den si je můžete opět vybrat. Flexikredit může dostat každý zákazník GE Money Bank, který u této banky má běžný účet.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

GE Money Bank Internet Banka

GE Money Bank Internet Banka

Jak ovládat svůj osobní účet z pohodlí domova? S pomocí GE Money Internet Banky. Tato služba s sebou nese mnoho výhod, jež spojuje jediný cíl - spokojenost klienta.

Expres půjčka

Expres půjčka

Expres půjčka od GE Money je opravdu rychlá půjčka. A nejen to. Je i jinak pro klienta výhodná. Předně bere v potaz jeho přání a potřeby. Je přesně taková, jakou ji klient poteřbuje mít.