verze pro tisk

Havarijní pojištění znamená štěstí v neštěstí

10. listopad 2010 Havarijní pojištění znamená štěstí v neštěstí

Na některých typech pojištění se nevyplácí šetřit. V případě pojištění vozidla to platí dvojnásob. Znáte to – lidí jezdí jako blázni, a tak sebeopatrnější řidič nějakou tu dopravní nehodu během svého života určitě zažije. A protože většina z nás je na svém vozidle závislá i pracovně (dojíždění do práce, rozvoz dětí do školy a školky, nebo jej dokonce potřebujeme přímo k výkonu povolání), není taková nehoda vůbec nic příjemného. Jestliže však máte sjednané havarijko, nemáte se čeho obávat. Peníze na opravu auta bez potíží dostanete, dokonce po dobu, kdy bude váš vůz mimo provoz, dostanete k dispozici jiné. Sjednat si havarijní pojištění není pozdě nikdy, ale také nikdy dost brzy. Již zítra můžete bourat, a autopojištění tak pro vás znamená štěstí v neštěstí.

Reklama

Havarijní pojištění online

Vyřídit si cokoliv po internetu není dnes vůbec nic těžkého. Ani havarijní pojištění od Alianz Direct není výjimkou. Toto havarijko vám pokryje celou opravu auta, i kdybyste si ho třeba sjednali jen den před nehodou. A to není zdaleka vše. Mimo již zmíněného zapůjčení vozidla po dobu opravy toho vašeho získáte také jistotu, že je vaše investice do vozidla chráněna i pro případ jeho odcizení, anebo zničení v důsledku vandalismu (což není dnes nic zvláštního), nebo třeba živelné události (těch bohužel nejsou ušetřeny ani naše zeměpisné šířky). Ovšem hlavní výhodou pro vás je, že havarijní pojištění online lze pořídit z pohodlí domova, což je v dnešní době, kdy všichni neustále někam spěcháme, k nezaplacení.

Havarijní pojištění a jeho výpočet

Láká vás autopojištění od Alianz Direct, ale máte trochu obavy z toho, na kolik by vás to vyšlo a zda to váš rodinný rozpočet utáhne? Pak je tady pro vás kalkulačka havarijního pojištění. V klidu a v pohodě si tak spočítáte, co vás to bude stát. Nemusíte být žádný Einstein na to, aby vám došlo, že je pro vás havarijko víc než výhodné. Je nemálo těch, kteří si před krátkým časem havarijní pojištění sjednali a již např. po týdnu se jim stala nehoda. Neštěstí, které je potkalo, tak nebylo zdaleka tak veliké. Takovýchto šťastlivců je mnoho. A kdy potkalo takové nebo obdobné štěstí naposledy vás?

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Hypotéka na bydlení

Hypotéka na bydlení

Hypotéka na bydlení je nejen možností, jak získat vlastní bydlení, či zrekonstruovat to stávající,ale také jak investovat. Zadlužíte se sice na mnoho let, ale cena nemovitosti, kterou si takto pořídíte, pravděpodobně stoupne.

Refinancování půjčky versus exekuce

Refinancování půjčky versus exekuce

Co je to vlastně refinancování půjčky? A jak vám to může pomoci vyřešit situaci, kdy nemáte peníze na pravidelné měsíční splátky? To jsou otázky, které napadají ty, kteří mají finanční závazky ať už u bankovních, nebo nebankovních společností a dostali se do tíživé finanční situace.


Rychlé půjčky bez registru: Profi Credit

Rychlé půjčky bez registru: Profi Credit

Každý se občas může dostat do situace, kdy potřebuje půjčit větší či menší obnos peněz. Jenže ne všichni lidé mají to štěstí, že jim půjčí banka. Kde potom peníze shánět? Trh je přesycen různými firmami, které nebankovní půjčky nabízí. Některé jsou ovšem méně solidní. Pokud si však půjčíte u Profi …

Půjčky bez registru a poplatku

Půjčky bez registru a poplatku

Půjčky bez registru a poplatku jsou finanční produkt poskytovaný nebankovními společnostmi. Záznam v registru coby hřích z dřívějších dob už nemůže stát klientovi v cestě k penězům, které potřebuje půjčit. Rovněž jednoduché a snadné vyřízení bez skrytých poplatků je při vyřizování půjčky bez regitru…