verze pro tisk

Honzova pojistka a cestovní pojištění

6. říjen 2010 Honzova pojistka a cestovní pojištění

V oblasti pojišťovnictví existuje několik různých druhů produktů, tzn. několik oblastí ze života člověka, které si lze pojistit. Jednou z nich je cestovní pojištění. Ať se vydáte do kterékoli části světa, je dobré si zřídit kvalitní cestovní pojištění, které vás zabezpečí pro případ, že by vás potkaly během vaší cesty nějaké nepříjemnosti. Nyní si je můžete sjednat online, a to ještě za nejlepší cenu na trhu. Jak? Pomůže vám k tomu Honzova pojistka. Jen tak lze získat cestovní pojištění online z pohodlí domova. Nemusíte už sami obcházet několik pojišťoven, vést si obsáhlé poznámky a pak ještě doma složitě zkoumat, kteráže by to pro vás byla nejvýhodnější. Honzova pojistka tohle všechno dělá za vás. Stačí jen párkrát kliknout a víte, co potřebujete znát. Navíc pak můžete zvolené cestovní pojištění na témže portálu i sjednat.

Reklama

Proč Honzova pojistka při výběru cestovního pojištění

Portál Honzova pojistka je při výběru cestovního pojištění opravdu jedinečným pomocníkem. Klientovi ušetří údajně až 15 cest do pojišťoven všeho druhu a stačí mu pouhé tři minuty k tomu, aby objevil takové cestovní pojištění, které je pro vás nejvýhodnější. Stačí k tomu jen několik kroků. Zadat správně pár základních údajů o své cestě, vybrat si to nejvýhodnější a následně není problém cestovní pojištění online uzavřít. A které informace je nutné do internetového formuláře uvést? Přibližně kam cestujete, odkdy dokdy, zda se jedná o cestu pracovní či spíše turistickou, věk cestujícího, zda cestujete sám, nebo s rodinou či jinou skupinou atd.

Cestovní pojištění online

Po odeslání formuláře může klient začít vybírat to cestovní pojištění, které je pro něj jako šité na míru. Přehledně totiž vidíte u všech nabídek cenu a údaje, týkající se léčebných výloh, odpovědnosti, zavazadel, úrazového pojištění apod. Je také možné zobrazit si detailní informace u vybrané pojišťovny, a jak již bylo uvedeno, i cestovní pojištění online sjednat. Portál Honzova pojistka pružně zahrnuje do svého srovnání i aktuální slevy, takže se nemusíte bát, že byste si vybrali zbytečně dražší cestovní pojištění, než je doopravdy nutné. Kdo má dnes čas obíhat všechny pojišťovny nabízející cestovní pojištění, nebo zdlouhavě vyhledávat nabídky na internetu. S portálem Honzova pojistka je to snadné a zvládne to úplně každý.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Banka ČSOB patří mezi největší bankovní instituce v České republice. Nabízí nepřebernou škálu služeb pro fyzické osoby i podnikatele. Klienti tak mohou díky této bance spravovat svoje finance, spořit, zařizovat si různé druhy pojištění a sjednávat si další produkty za výhodných podmínek.

ČSOB hypotéka

ČSOB hypotéka

ČSOB hypotéka vám může dopomoci k vlastnímu bydlení nebo k rekonstrukci toho stávajícího. Partnerem vám bude i v případě, že již máte vyřízen nějaký úvěr, který však pro vás jako klienta není dvakrát výhodný. Jedná se o refinacování hypotéky.


Půjčka Credium

Půjčka Credium

Půjčka Credium je tady pro všechny, kteří potřebují půjčit peníze, ale nechtějí uvádět účel, na který je použijí. Jedná se o půjčku nebankovní, proto pro mnohé představuje jednu z posledních možností, jak získat finanční částku, kterou nutně potřebují.

Expres půjčka

Expres půjčka

Expres půjčka od GE Money je opravdu rychlá půjčka. A nejen to. Je i jinak pro klienta výhodná. Předně bere v potaz jeho přání a potřeby. Je přesně taková, jakou ji klient poteřbuje mít.