verze pro tisk

Honzovapojistka.cz

8. červenec 2010 Honzovapojistka.cz

Pokud chcete být mazaní jako chytrý Honza z pohádky, pak právě vám je určena Honzovapojistka.cz. Tento projekt je určen každému, kdo si chce pro sebe vyhledat tu nejvýhodnější pojistku na trhu. V současné době, kdy jsou dovolené v plném proudu, se můžete na portál Honzovapojistka.cz obrátit třeba s otázkami na téma cestovní pojištění. Díky tomuto projektu během pár minut zjistíte, který produkt, jaké pojišťovny je pro vás nejvýhodnější, a cestovní pojištění online si sjednáte. Honzovapojistka.cz je tedy ideálním pomocníkem pro ty, kteří chtějí ušetřit čas i nervy (ty musí mít klient při vyřizování na přepážkách často hodně pevné), ale zároveň je určena klientům, kteří si vybírají a nejsou ochotni kývnout hned na první nabídku. Díky portálu Honzovapojistka.cz je srovnání cestovního pojištění úplná hračka a zvládne to úplně každý.

Reklama

Honzovapojistka výběr správné pojišťovny

K tomu, aby si klient vybral tu pravou pojišťovnu, která přesně naplní jeho přání a představy, postačí zadat tři parametry do internetového formuláře. Pokud máte podezření, že se jedná zase jen o tahání dalších peněz ze zákazníka, pak vězte, že služba je zcela zdarma. Smlouvu na cestovní pojištění sjednáváte se zvolenou pojišťovnou, nikoli s portálem Honzovapojistka.cz. Žádných skrytých poplatků se nemusíte obávat. Jediným cílem tohoto serveru je umožnit klientům srovnání nabídek pojištění. Proto je tak snadné sjednat si cestovní pojištění online za tu nejlepší cenu na trhu.

Honzovapojistka.cz a jak to funguje

Pomocí této služby si můžete sjednat cestovní pojištění online u jedné z patnácti pojišťoven na našem trhu. Když si představíte, že byste je měli obcházet osobně a porovnávat jejich nabídky, je vám jasné, kolik díky portálu Honzovapojistka.cz ušetříte času. Tady celá záležitost nebude trvat déle než tři minuty. Zadáte jen potřebné parametry a na jejich základě vyberete pro vás nejvýhodnější nabídku. Stačí uvést, zda se vydáváte na cesty víckrát za rok, anebo jen jednou. A pak také, kam vaše cesta, popřípadě cesty směřují. Na výběr máte ze čtyř okruhů: celá Evropa, nebo Evropa bez Británie. Dále pak celý svět, nebo celý svět bez USA a Kanady. Důležité také je, kdy se chystáte odcestovat a v případě cestování jen jednou v roce i vrátit zpět. Pak stačí upřesnit některé drobnosti týkající se vaší cesty a vybrat si z nabídky to cestovní pojištění, které je nejvýhodnější. Je to snadné a rychlé.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...