verze pro tisk

Hotfirm a prodej firem

23. červen 2010 Hotfirm a prodej firem

Sníte o tom, že si založíte vlastní společnost či firmu a začnete podnikat? Jenže když se dozvíte, kolik toho musíte vědět a co všechno budete potřebovat, abyste vůbec mohli začít svůj projekt realizovat, veškerý elán do práce vás přejde? Neházejte flintu do žita. Stejně jako v jiných oblastech života člověka je důležité vědět, kde najdete pomoc. A i v oblasti zakládání firem a společností se najde někdo, kdo vám rád a ochotně podá pomocnou ruku. Např. firma Hotfirm. Díky ní si můžete koupit již hotovou společnost nebo firmu a do čtyřiadvaceti hodin začít podnikat. Prodej firem je čím dál populárnější. Nevěříte?

Reklama

Prodej firem pro každého

Využít služeb Ready made znamená ušetřit si množství času, peněz i stresů. Pod tímto pojmem se schovává prodej již založených společností, které jsou okamžitě k dispozici vašim podnikatelským plánům. Vybírat můžete jak v domácích, tak zahraničních vodách. Rozhodně se nemusíte obávat, že si nevyberete. Pomocí Hotfirm si můžete zakoupit jak s. r. o., tak a.s. Pokud si chcete společnost osobně založit, i tady najdete pomocnou ruku. Opět je jedno, zda máte zájem o a. s., či s. r. o. Budete překvapeni, jak vše půjde snadno. Zatímco sami byste se, nevím jak, dlouho trápili, s Hotfirm to bude hračka.

Prodej firem s historií

Prodej firem se týká i starších společností. Tzn. takových, které už mají nějakou historii. Koupit takovou společnost se vyplatí např. v případě, že uvažujete, že zažádáte o dotace např. z evropských fondů. Rozhodně se nemusíte obávat, že by se se jménem starší společnosti na vás přenesli i její bývalé dluhy. Veškeré formality (zakladatelské dokumenty, daňové podklady atd.) vám budou v pořádku předány.

Nejen prodej firem, ale i další služby

Pokud se zajímáte o prodej firem s doménou, opět se můžete obrátit na Hotfirm. Jedná se o nové obchodní společnosti, jež disponují přitažlivým názvem a mají také zaregistrovánu doménu, přičemž název společnosti a domény je stejný. Zajímáte-li se o prodej firem, pak je Hotfirm tím správným partnerem na cestě ke splnění vašich podnikatelských záměrů. Pokud chcete využít prodeje firem se společností Hotfirm, jistě si vyberete. Můžete si být jisti, že celá záležitost bude vyřízena rychle, spolehlivě. Rovněž budou zodpovězeny veškeré dotazy, které vás snad v souvislosti s prodejem firem napadají. Společnost Hotfirm se nezabývá jen prodejem firem, ale poskytuje i další služby. Jde např. o vedení účetnictví, organizování valných shromáždění atd. Zkrátka všechno, co byste ve svém podnikatelském životě mohli potřebovat.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Rychlé půjčky bez registru: Profi Credit

Rychlé půjčky bez registru: Profi Credit

Každý se občas může dostat do situace, kdy potřebuje půjčit větší či menší obnos peněz. Jenže ne všichni lidé mají to štěstí, že jim půjčí banka. Kde potom peníze shánět? Trh je přesycen různými firmami, které nebankovní půjčky nabízí. Některé jsou ovšem méně solidní. Pokud si však půjčíte u Profi …