verze pro tisk

Hypotéka bez registru

15. únor 2011 Hypotéka bez registru

Pokud jste se svou žádostí o hypotéku či půjčku neuspěli u bankovních společností, není pro vás ještě nic ztraceno. Stále je vám k dispozici pestrá nabídka finančních služeb od nebankovních společností. Zjednodušeně se dá říci, že ty půjčí komukoli na cokoli. Žádných velkých problémů se klient nemusí obávat. Nejčastějšími žadateli o tuto formu úvěru jsou klienti, kteří už nějaké finanční závazky mají či měli někdy jindy a nepříliš úspěšně se jim dařilo je splácet. Hypotéka bez registru je pro ně pak tím pravým finančním produktem, protože s „černým puntíkem“ v centrálním registru dlužníků má klient u všech bankovních společností jednou provždy dveře uzavřeny. Nebankovní hypotéka bez nahlížení do registru je snadno dostupná i díky tomu, že o ni lze zažádat online.

Reklama

Jak získat hypotéku bez registru

Nebankovní hypotéka bez nahlížení do registru je v podstatě velmi snadno získatelná. Zpravidla bývá vyřízena velmi rychle a není třeba se obávat žádných zbytečných formalit. Klient by si měl dávat pozor na to, aby smlouva s sebou nenesla nějaké další zbytečné poplatky, či aby se nejednalo o hypotéku s poplatkem předem. Klientovi by se totiž mohlo stát, že zaplatí nemalé peníze dříve, než se dozví, zda hypotéku dostane. A pokud mu opravdu nebude přiznána, nemůže očekávat, že mu nebankovní společnost jednou zaplacené peníze vrátí. Kontaktovat vybranou společnost stačí buď telefonicky, nebo elektronicky. Žádost o hypotéku následně s klientem vyřídí společností pověřená osoba. Peníze dorazí klientovi v krátké době na účet. Některé společnosti garantují, že již do několika dní, ale je dobré počítat s lhůtou v délce jednoho týdne. Každopádně je hypotéka bez registru co do rychlosti vyřízení pro klienta výhodnější než tatáž finanční služba u banky.

Proč hypotéka bez registru

Hypotéka bez registru bývá spojována s celou řadou výhod. Většina společností nepožaduje ani potvrzení o výši příjmu, není také účelová, takže peníze může klient použít na cokoliv – na nové bydlení, rekonstrukci stávajícího, ale třeba i na refinancování nevýhodné hypotéky nebo vyplacení exekuce. Klient by si však měl uvědomit, že poskytnutí hypotéky za takových podmínek s sebou nese pro něj i jistá negativa. Počítat by měl s tím, že její vyřízení bude určitě spojeno se zástavním právem a rovněž vypůjčenou částku mnohonásobně přeplatí. Nebankovní hypotéka bez nahlížení do registru může být čerpána do různých výší, každá nebankovní společnost si stanovuje jiný horní limit. Někde je to 500 tisíc, jinde lze žádat o úvěr až do výše 2 miliónů.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Hypotéka bez registru

Hypotéka bez registru

Pokud vás s žádostí o hypotéku odmítnou v bance, můžete se obrátit na nebankovní společnosti. Tyto totiž kladně vyřídí většinu žádostí. Hypotéka bez registru navíc představuje šanci na nový začátek i pro ty, kteří měli v minulosti problémy se splácením svých závazků.

Hypotéka na bydlení

Hypotéka na bydlení

Hypotéka na bydlení je nejen možností, jak získat vlastní bydlení, či zrekonstruovat to stávající,ale také jak investovat. Zadlužíte se sice na mnoho let, ale cena nemovitosti, kterou si takto pořídíte, pravděpodobně stoupne.


Hypotéka České spořitelny

Hypotéka České spořitelny

Hypotéka České spořitelny nese přízvisko ideální. Do jaké míry ale je pro klienta ideální? Na první pohled nejpřitažlivější je bezpochyby to, že se neplatí nic za její vyřízení. S sebou nese ale i další výhody.

ČSOB hypotéka

ČSOB hypotéka

ČSOB hypotéka vám může dopomoci k vlastnímu bydlení nebo k rekonstrukci toho stávajícího. Partnerem vám bude i v případě, že již máte vyřízen nějaký úvěr, který však pro vás jako klienta není dvakrát výhodný. Jedná se o refinacování hypotéky.