verze pro tisk

Investiční poradenství BBI

12. říjen 2012 Investiční poradenství BBI

Společnost Best Buy Investments je moderní investiční společností, která má za sebou mnoho let zkušeností, díky kterým může svým klientům nabídnout opravdu hodně – investiční poradenství BBI , přístup k obchodování na burze a třeba i měnové zajištění.

Reklama

Na společnost se můžete obrátit v případě, že byste rádi zpracovali vlastní investiční strategii či i v situaci, že svou investiční strategii máte a chcete ji ještě vylepšit. Pomocí takových nástrojů, jako jsou nejrůznější certifikáty či dluhopisy může být vytvořeno takové portfolio, které bude skutečně vydělávat peníze.

Prostřednictvím individuálního účtu společnosti vám může být zpřístupněno i obchodování na burze. Na rozdíl od jiných sběrných účtů jde ale skutečně o individuální účet vedený přímo na jméno klienta, který tak bude moci libovolně disponovat s finančními prostředky, nakupovat či prodávat různé typy dluhopisů či převádět peníze na svůj běžný účet. Účet je tak majetkem klienta, stejně jako cenné papíry na něm uložené.

Společnost Best Buy Investments nabízí také měnové zajištění, v případě investice od 100 000 USD mohou být peníze jištěny v českých korunách. Na svých webových stránkách pak Best Buy Investments zveřejňuje poradenství, jež je tak přístupné jak klientům společnosti, tak široké veřejnosti.

Best Buy Investments je investičním zprostředkovatelem vedeným u České Národní Banky. Se svými klienty stále udržuje kontakt a vždy se snaží naplňovat jeho konkrétní potřeby a přání – vždy se snaží maximálně vyjít vstříc klientovi. Rovněž nabízejí takové instrumenty, které nabízejí vysoké výnosy při přijatelné, nízké míře rizika.

Pokud vás tedy zajímají investiční certifikáty BBI , dluhopisy, akcie a další cenné papíry, které finanční trhy nabízejí, můžete využít služeb této společnosti a nechat díky ní své peníze skutečně vydělávat.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Vedení účetnictví nemusí být noční můra

Vedení účetnictví nemusí být noční můra

Možná si občas říkáte, že vedení účetnictví je opravdu zlo. Opak je pravdou, vůbec tomu tak být nemusí, stačí si vše umět správně zařídit a uvidíte, že vše půjde, jako na drátkách. Takové účetnictví musí být vždy zcela v pořádku, aby vše šlapalo, ta