verze pro tisk

Jak si opatřit firmu

30. červen 2010 Jak si opatřit firmu

Pokud uvažujete o samostatném podnikání, nezbytně si budete muset založit vlastní firmu, obchodní společnost. Pokud se však příliš nevyznáte v zákonech a vyhláškách našeho státu, může to být docela oříšek. Nehledě na to, že je to poměrně časově náročné. A nejen to. Všichni dobře víme, kolik nám vyřizování na úřadech ubere let života. Proto existují společnosti, které firmu založí za vás a vám už ji prodají jako hotový „produkt“. Podnikat lze začít prakticky ihned. Nic už vám nestojí v cestě. Obrátit se můžete třeba na společnost ZEUS Trade, s. r. o.

Reklama

Co je to prodej ready made firem

Prodej ready made firem je pojem, se kterým se, pokud se budete o tuto problematiku zajímat, nejčastěji setkáte. Nemusíte být příliš zdatnými angličtináři, abyste si přeložili, že ready made znamená něco jako předzaložená firma. Jedná se tedy o podnik, který je připraven k prodeji zákazníkovi, o firmu již nahlášenou u obchodního soudu. Podnikatel tak získá jedinečnou možnost začít podnikat prakticky okamžitě. Nemusíte se bát zadlužení, protože u prodeje ready made firem je garantována bezdlužnost, společnost nemá žádnou účetní ani ekonomickou minulost. Nikdy totiž neprokazovala žádnou činnost. Byla zkrátka jen předpřipravena pro potřeby budoucího klienta.

Jaké jsou hlavní výhody ready made firem

Největšími výhodami prodeje ready made společností je právě rychlost vyřízení celé záležitosti a také dostupnost. V podstatě stačí jen občanský průkaz, jedna cesta k notáři a společnost je vaše. Podnikateli navíc odpadá ještě jedna velká starost, a to že nemusí mít k dispozici základní kapitál, nutný k založení společnosti. Omezovat se nemusíte jen na firmy domácí provenience. Prodej ready made společností se týká i zahraničních firem. Proto není divu, že pro většinu začínajících podnikatelů je více než příjemné nechat vyřizování formalit na někom, kdo tomu rozumí mnohem lépe, a věnovat veškerou svou energii svým obchodním plánům.

Zakládání firem

Na společnost ZEUS Trade, s. r. o. se můžete obrátit i v případě, že chcete založit firmu. I při zakládání firem totiž dokáže být užitečným partnerem. Stačí si dojednat schůzku, na které budete informování, co je všechno k vyřízení potřeba (dokumenty, doklady, 50 % z ceny za založení, zaplacení základního kapitálu atd.). S pomocí ZEUS Trade, s. r. o. je zakládání firem snadnou záležitostí. Vašemu podnikání s vlastní firmou už nestojí nic v cestě.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Vedení účetnictví nemusí být noční můra

Vedení účetnictví nemusí být noční můra

Možná si občas říkáte, že vedení účetnictví je opravdu zlo. Opak je pravdou, vůbec tomu tak být nemusí, stačí si vše umět správně zařídit a uvidíte, že vše půjde, jako na drátkách. Takové účetnictví musí být vždy zcela v pořádku, aby vše šlapalo, ta

Půjčky bez registru a poplatku

Půjčky bez registru a poplatku

Půjčky bez registru a poplatku jsou finanční produkt poskytovaný nebankovními společnostmi. Záznam v registru coby hřích z dřívějších dob už nemůže stát klientovi v cestě k penězům, které potřebuje půjčit. Rovněž jednoduché a snadné vyřízení bez skrytých poplatků je při vyřizování půjčky bez regitru…


Hypotéka bez registru

Hypotéka bez registru

Pokud vás s žádostí o hypotéku odmítnou v bance, můžete se obrátit na nebankovní společnosti. Tyto totiž kladně vyřídí většinu žádostí. Hypotéka bez registru navíc představuje šanci na nový začátek i pro ty, kteří měli v minulosti problémy se splácením svých závazků.

Půjčky bez poplatku

Půjčky bez poplatku

Půjčky bez poplatku jsou určeny všem, kteří chtějí mít jistotu,že platit budou pouze v případě schválení úvěru. Mají však také i jiné výhody, např. neřeší záznam v registru dlužníků bankovních i nebankovních společností.