verze pro tisk

Krátkodobá půjčka ihned

6. duben 2012 Krátkodobá půjčka ihned

Do stavu, kdy člověk potřebuje více peněz, než má, se může dostat každý. Někdy je ale problém na rychlo sehnat příslušný obnos a Oslíčka z pohádky o Obuškovi asi doma nikdo nemá. V tom případě si ale nemusíte zoufat, protože i na tohle trh myslel a vyřešil to krátkodobými, nebankovními půjčkami. Tu si samozřejmě můžete zařídit tak, že požádáte o peníze své přátelé či známé. Proč ale riskovat přátelství, když jsou tu společnosti, které se nabízením takovýchto krátkodobých půjček zabývají a přeochotně vám peníze půjčí? Taková krátkodobá půjčka se k vám může dostat od společnosti Credition.

Reklama

Jde o nebankovní půjčku, jejíž vyřízení nevyžaduje žádné zdlouhavé obcházení kanceláří, ani podepisování papírů. Úplně stačí, když vyplníte jednoduchý registrační formulář na internetu a budete – li mít hluboko do kapsy a nutnou potřebu utrácet, jednoduše pošlete esemesku. Této službě se říká SMS půjčka; vyřízení funguje napůl automaticky, kdy systém vaši sms žádost v rychlosti posoudí a prakticky obratem vám dá vědět, jestli zda dostanete.

Pokud vám Credition půjčku schválí, měli byste ji mít na účtu do půl hodiny a pak vám běží několikadenní, nejvýše třicetidenní lhůta, ve které musíte peníze vrátit. Společnost Credition ale samozřejmě počítá s tím, že se můžete dostat do situace, kdy zkrátka nebudete mít z čeho – v tom případě je kontaktujete a domluvíte si odklad. Ten samozřejmě dostanete s příslušným poplatkem. Na druhou stranu, splatíte – li půjčku včas a tak, jak máte, může se k vám další nebankovní půjčka dostat se slevou, která začíná na deseti procentech.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Krátkodobá půjčka do výplaty bez poplatku

Ocitli jste se v nenadálé finanční situaci a potřebujete menší obnos, který by vykryl vaše výdaj? Od toho je tu společnost Ferratum a její půjčka Ferratum půjčka je krátkodobou půjčkou, která se hodí v situacích, kdy jste se dostali do finanční tísně a potřebujete na několik dní půjčit menší finanč…

Online půjčka ihned

Online půjčka ihned

Řešení náhlého nedostatku hotovosti nemusí být zas tak složité. Nemusíte obcházet známe a sousedy a hloupě žádat o půjčení peněz. Problém lze vyřešit snadno a rychle a úplně stačí mít doma počítač s připojením k internetu.


Nebankovní půjčka Provident: peníze ihned

Nebankovní půjčka Provident: peníze ihned

Potřebujete rychle půjčit peníze? Obraťte se na Provident , společnost působí na českém trhu od roku 1997 a od té doby uspokojila již tisíce klientů. Svěřte se do rukou profesionálů, kteří nejen že mají mnoho zkušeností, ale hlavně nabízejí férové jednání. Provident byl založen ve Velké Británii v r…

SMS půjčka ihned na bankovním účtě

SMS půjčka ihned na bankovním účtě

Potkal vás nečekaný výdaj, líbil se vám nový nábytek do vašeho bytu, potřebujete peníze pro vaše dítě (na školní výlet, školní potřeby, aktivity, atd.)? V tom případě pro vás máme řešení, které velmi rychle vyřeší vaše problémy.