verze pro tisk

Levná virtuální kancelář pro podnikatele

10. prosinec 2012 Levná virtuální kancelář pro podnikatele

I podnikatelé v dnešní době hledají možnosti, jak snížit náklady na provoz. Pakliže společnost nepotřebuje běžnou kancelář a sídlo, kde by vykonávali činnost její zaměstnanci a vedení, může jedna z variant úspor spočívat v tom, že si společnost pronajme virtuální kancelář.

Reklama

Co je součástí virtuální kanceláře

Virtuální kancelář je fenoménem posledních let. Jedná se o zcela legální službu. Specializované firmy nabízejí k pronájmu virtuální kanceláře ve svých objektech. Podnikatelé, kteří si tuto službu objednají, získají lukrativní adresu, kterou se bude jejich společnost uvádět u svých partnerů, klientů a zákazníků. Ve virtuální kanceláři společnost skutečně nesídlí, pouze si odtud nechává například přesměrovávat příchozí telefony, přeposílat poštu atd. Kromě toho některé společnosti nabízejí v rámci virtuální kanceláře i občasné využití zasedacích místností v momentě, kdy podnikatelé potřebují prostory pro pracovní schůzky či porady se zaměstnanci a kolegy.

Přednosti pronájmu virtuální kanceláře

Hlavní výhodou, kterou virtuální kancelář přináší, je významná úspora peněz. Zatímco za pronájem skutečné kanceláře by společnost platila tisíce až desetitisíce korun měsíčně ( v závislosti na adrese, kde by se nacházela), virtuální kancelář stojí řádově stokoruny měsíčně, přičemž cena je rovněž závislá na atraktivitě adresy, ale také na službách, které jsou s pronájmem virtuální kanceláře spojeny ( používání zasedací místnosti apod.). důležité je říci, že virtuální kancelář umožňuje získat adresu ve skutečně dobrých lokalitách, například v lukrativních městských částech Prahy a dalších velkých měst v České republice či na Slovensku.

Společnosti, které nabízejí pronájem virtuální kanceláře, obvykle zajišťují i další služby. Nejčastěji jde o prodej sro, kdy se jedná o takzvané ready made společnosti, tedy předem založené společnosti, které jsou připraveny k následnému prodeji zájemcům o podnikání. Kromě sro se takto běžně uskutečňuje také prodej a.s. či ES ( Evropské společnosti).

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčka pro začínající podnikatele

Půjčka pro začínající podnikatele

Pokud se chcete pustit do samostatného podnikání, ale nemáte potřebné finance, pak je pro vás půjčka pro začínající podnikatele to pravé. Díky mnoha výhodám se už dnes může váš sen o tom, že se stanete úspěšným podnikatelem, stát skutečností.

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Banka ČSOB patří mezi největší bankovní instituce v České republice. Nabízí nepřebernou škálu služeb pro fyzické osoby i podnikatele. Klienti tak mohou díky této bance spravovat svoje finance, spořit, zařizovat si různé druhy pojištění a sjednávat si další produkty za výhodných podmínek.


Půjčit si můžete snadno a rychle

Půjčit si můžete snadno a rychle

Potřebujete půjčit peníze, banka vám nepůjčí, protože jste v registru dlužníků, a zároveň nechcete naletět lichvářům a vyděračům? Využijte nabídky serveru snadnapujcka.cz, který nabízí půjčku ihned za transparentních podmínek.

Rychlé půjčky bez registru: Profi Credit

Rychlé půjčky bez registru: Profi Credit

Každý se občas může dostat do situace, kdy potřebuje půjčit větší či menší obnos peněz. Jenže ne všichni lidé mají to štěstí, že jim půjčí banka. Kde potom peníze shánět? Trh je přesycen různými firmami, které nebankovní půjčky nabízí. Některé jsou ovšem méně solidní. Pokud si však půjčíte u Profi …