verze pro tisk

Moje půjčka bez registru a další produkty společnosti ACEMA

27. duben 2012 Moje půjčka bez registru a další produkty společnosti ACEMA

ACEMA Credit Czech je leadrem na trhu nebankovních, zajištěných úvěrů. Na českém trhu působí už 12 let, od roku 2000. V roce 2012 navíc společnost získala nového investora, díky kterému společnost získala svůj současný název. Původní název společnosti je ACM money.

Reklama

Společnost nabízí nebankovní půjčky, stejně tak čitelné smlouvy a férový přístup, o který se stará více než padesát finančních poradců. U těch klienti společnosti oceňují jejich individuální přístup.

ACEMA se rovněž chystá angažovat na poli finanční gramotnosti obyvatel, kvůli tomu spolupracuje s Evropským sdružením pro ochranu spotřebitelů. Připravují spolu program na podporu finančního vzdělání.

Produktem nabízeným společnosti Acema je Moje půjčka. Jde o nebankovní půjčku, krytou nemovitostí v osobním vlastnictví. Půjčka bývá předběžně schválena již během několika minut, peníze na účtu budete mít ihned po podpisu smlouvy. Další výhodou této nebankovní půjčky je, že neplatíte žádné poplatky předem ani skryté poplatky – o všech poplatcích budete vědět předem.

Na webových stránkách této rychlé půjčky se dočtete veškeré potřebné informace, kupříkladu jsou zde zveřejněny i vzory uzavíraných smluv. Před podpisem smlouvy ji vámi finanční poradce kompletně celou projde, aby bylo jasné, že všemu rozumíte. Vyřízení půjčky se obejde bez nahlížení do registru dlužníků, tato část služeb je označována jako půjčky bez registru. Stejně tak jsou schvalovány půjčky bez prověřování příjmů, takže se celý proces obejde bez zbytečné byrokracie. Jediné, co ke schválení půjčky potřebujete, je platný občanský průkaz, nemovitost v osobním vlastnictví, aktuální výpis z katastru nemovitostí a nabývací listinu, prokazující, že skutečně jste vlastníkem nemovitosti. Může jít o kupní smlouvu, darovací smlouvu a podobně. Tyto dokumenty potřebujete, protože Moje půjčka je půjčka se zástavou.

Na produktových stránkách mojepujcka.cz i na stránkách společnosti ACEMA najdete komplexní informace – o společnosti samotné, kontaktní formuláře, telefonní čísla, i informace o nabízených produktech, stejně tak je zde odkaz na internetové fórum, kde se můžete na cokoli zeptat a podělit se o zkušenosti. Tímto vším se společnost snaží o to, aby ochrana proti podvodným úvěrům a lichvě byla kompletní.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

iPůjčkyOnline.cz

pondělí, 14. květen 2012
23:07

Sháníte rychle půjčky bez registru? Zkuste www.ipujckyonline.cz, kde naleznete kompletní srovnání půjček online!


posted by: iPůjčkyOnline.cz (info(a)ipujckyonline.cz) [Odpovědět]

Čtěte také...

Členství v APNÚ a další důkazy serióznosti nebankovní společnosti

Členství v APNÚ a další důkazy serióznosti nebankovní společnosti

Hodně lidí se dostalo k exekutorovi kvůli tomu, že si vzali půjčku od podvodné firmy. Museli platit vysoký poplatek a navíc vrátit peníze v šibeničním termínu, a to se jim stalo osudným. I když podvodníci mizí díky novele, ještě na ně narazit můžete.

Produkty společnosti Ferratum

Produkty společnosti Ferratum

Půjčky jsou v současné době velmi diskutovanou záležitostí, jelikož penízen potřebují prakticky všichni a vybírat je možné mezi velkým množstvím poskytovatelů úvěrů. V první řadě jsou jimi banky, které ovšem nepůjčí každému člověku.


Půjčka do 50 000 Kč bez registru

Dostali jste kvůli předchozím dluhům do bankovních či nebankovních registrů, ale i přesto byste si teď potřebovali znovu vzít půjčku? Chybí vám několik desítek tisíc a nutně tak potřebujete získat úvěr, který vaše finanční problémy vyřeší? V takovém případě určitě nemáte hledání vhodného úvěru snadn…

Půjčka online bez registru

Půjčka online bez registru

Půjčka online bez registru je přesně to pravé pro toho, kdo potřebuje peníze rychle bez zbytečných prodlev. Je snadno přístupná všem, kteří mají připojení na internet. A jak už sám název napovídá, je určena i těm, kteří měli v minulosti problémy se splácením a teď jen těžko shánějí půjčku.