verze pro tisk

Nejlevnější investiční zlato pro každého: Zhodnoťte volné peníze

17. listopad 2012 Nejlevnější investiční zlato pro každého: Zhodnoťte volné peníze

Bezpečná investice investice s možností neomezených zisků. Zní to jako sen, ale je to investiční zlato . Drahý kov, který je již po staletí považován za nejlepšího uchovatele hodnot. Navíc dnes můžete do zlata investovat i vy.

Reklama

K investici do zlata nepotřebujete statisíce, postačí vám běžná částka, kterou ve většině případů odkládáte na spořicí účet, který nabídne jen menší znehodnocení. Ano, proč ukládat peníze do banky, půjčovat je (bance) a to vše za to, že o část svých peněz vlivem inflace přijdete? Najít spořicí účet, který se pohybuje nad inflací je téměř nemožné. Ani úroková míra 2 procenta není dostačující. S vkladem finančních prostředků se na takový účet se smiřujete se znehodnocením. Proč tedy nepodstoupit velmi malé riziko u investičního zlata a nedat možnost vaší investici téměř neomezeně růst?

Pokud by pro vás byla investice do jedné trojské unce (31 gramů) příliš vysoká, můžete uvažovat i investičním stříbru, které se zlatem koreluje (tzn. roste cena zlata, roste i cena stříbra a opačně). Výhodou zlata je osvobození od DPH.

Co ovlivňuje cenu zlata

Se zlatem se obchoduje na burzovním trhu. To znamená, že se jeho cena neustále mění. Eshopy na to samozřejmě reagují a cenu v pravidelných intervalech aktualizují. Pokud vám cena přijde zajímavá právě v tento okamžik a obáváte se jejího zvýšení, nakupte investiční zlato případně stříbro online a zarezervujte si cenu tohoto drahého kovu.

Celkově ovlivňuje cenu zlata vývoj ekonomiky. Čím je na tom ekonomika hůře, tím více se lidé obracejí na bezpečné zlato a jeho cena roste. Vzhledem k tomu, že se cena jedné trojské unce na burze standardně udává v dolarech, cenu zlata může ovlivnit i vývoj dolaru. Čím bude dolar silnější, tím bude cena zlata nižší. Ovšem z dlouhodobého hlediska má zlato velký potenciál růst a to i při stálé ceně dolaru a dalších aspektů.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčka pro každého

Půjčka pro každého

Půjčka pro každého je přesně to, co hledáte, pokud potřebujete nutně peníze, ale všude vás odmítli s žádostí o úvěr. Je snadno dostupná. Nemusíte nikam chodit, všechno pohodlně vyřídíte z domova.

Bezúčelová půjčka: snadno dostupné peníze

Rozbitá pračka, porouchané auto nebo zkrátka „potřebujete založit? U bezúčelové půjčky se vás nikdo nebude ptát, na co chcete peníze použít. A přitom je tak jednoduché půjčku získat. Ať už se jedná o získání hotovosti nebo nákup na splátky, stačí, když splňujete pouhé tři podmínky pro získání půjčky…


Nebankovní půjčka Provident: peníze ihned

Nebankovní půjčka Provident: peníze ihned

Potřebujete rychle půjčit peníze? Obraťte se na Provident , společnost působí na českém trhu od roku 1997 a od té doby uspokojila již tisíce klientů. Svěřte se do rukou profesionálů, kteří nejen že mají mnoho zkušeností, ale hlavně nabízejí férové jednání. Provident byl založen ve Velké Británii v r…

Chybí vám peníze před výplatou? Obraťte se na nás

Chybí vám peníze před výplatou? Obraťte se na nás

Možná se vám už někdy stalo, že vám pár dnů před výplatou došly peníze, bez kterých to zkrátka nejde. Dost možná jste se dostali do situace, že vám přišly nečekané složenky za telefon, plyn či elektřinu a vy jste zkrátka neměli na jejich zaplacení. Takové situaci se můžete vyvarovat lepším hospodaře…