verze pro tisk

Nejlevnější povinné pojištění vozidel

21. květen 2011 Nejlevnější povinné pojištění vozidel

Pokud máme jmenovat některé pojištění, které je doslova nutné platit, pak nás většinou napadne jediné povinné pojištění, které představuje povinné ručení vozidel. To je v současné době považováno sice za povinné, ale hodně variabilní pojištění. Doba minulá, kdy bylo možné volit prakticky pouze jedinou pojišťovací společnost, je již dávno pryč a potenciální klienti si mohou vybírat hned z několika pojišťoven, jejichž produkty se liší hned v několika základních charakteristikách.

Reklama

Cena povinného ručení

V první řadě se jedná zejména o cenu, kterou musí člověk za povinné ručení zaplatit. Její výše se odvíjí hned od několika základních faktorů. Ty je třeba si uvědomit, jestliže potřebujete opravdu nejlevnější povinné ručení. V první řadě se tedy jedná hlavně o cenu za povinné ručení. Určitě je třeba konstatovat, že nejlevnější povinné ručení často nemusí být tou nejlepší volbou. Hojně dochází k tomu, že takovéto povinné ručení není schopno pokrýt nejdůležitější rizika, jež souvisejí s dopravními nehodami.

Asistenční služby mnohých velmi levných pojišťovacích společností nejsou zrovna na nejvyšší úrovni. Naopak u mnohých velmi kvalitních pojišťoven se asistenční služby vyznačují tou nejvyšší kvalitou, jakou si lze prakticky vůbec představit.

Bonusy za povinné ručení

Důležitým faktorem pro povinné ručení je zcela jistě také to, jaké bonusy jsou schopny určité společnosti nabídnout přímo k povinnému ručení. Základní bonus spočívá v tom, že člověk rok od roku v případě jízdy pojištěným vozidlem bez nehod, získává velkou slevu na platbu za povinné ručení za určité období. Tímto obdobím bývá většinou doba jednoho roku. Když bychom měli mluvit o termínech plateb, tak ty e se pohybují prakticky podobně jako u různých půjček od společností Home Credit, Provident anebo jiných. Vše je pevně stanoveno hned na počátku při první platbě. Frekvence plateb se ovšem může v průběhu pojištění lišit.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Rychlá půjčka online

Pokud se dostanete do menších finančních potíží, není na místě ztrácet hlavu, jsou možnosti, jak sehnat potřebné peníze rychle a bezproblémově. Jako vhodný produkt se nabízí například půjčka ihned, rychlá půjčka, díky níž je možné získat finance již během několika málo hodin.

Česká spořitelna a její osobní účet

Česká spořitelna a její osobní účet

Jednou z tradičních bankovních společností působících na území České republiky je určitě Česká spořitelna. Jedná se o tradiční bankovní společnost, která se vyznačuje vysokou stabilitou a také spolehlivostí. Tu zaručuje zejména to, že Česká spořitelna je součástí obrovské finanční skupiny Erste, kte…


Půjčka na auto

Půjčka na auto

Potřebujete auto? Nebo už váš starý pojizdný miláček dosloužil? Ale co dělat, když do kapsy je hluboko a pořízení nového vozu není nejlevnější záležitostí. Řešením je půjčka na auto.

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Banka ČSOB patří mezi největší bankovní instituce v České republice. Nabízí nepřebernou škálu služeb pro fyzické osoby i podnikatele. Klienti tak mohou díky této bance spravovat svoje finance, spořit, zařizovat si různé druhy pojištění a sjednávat si další produkty za výhodných podmínek.