verze pro tisk

Nejvýhodnější půjčky a hypotéky

24. září 2012 Nejvýhodnější půjčky a hypotéky

Stěhování do vlastního či obecně potřebu většího objemu peněz řeší velké množství lidí hypotečními úvěry . Těch je ale nabízena velká řada a zvolit tu, která by nejvíce odpovídala požadavkům klienta je náročné, navíc jsou společnosti, u kterých získat nabízenou hypotéku je téměř nemožné či prostě jen hrozně zdlouhavé.

Reklama

Ne však s úvěrem, který nabízí spořitelní družstvo WPB Capital. Společnost, jež usiluje o to získat během několika málo let bankovní licenci, nabízí úvěr ve výši od dvou do sta milionů korun. Ty je možno čerpat jednorázově, stejně ta vám ale mohou přijít postupně, v několika rozložených dávkách.

S úvěrem se pak pojí splatnost po jeden až dvacet let. Tato hypotéka , která přitom nabízí také možnost individuálního splátkového kalendáře, je vhodná zejména pro podnikatele a deveopery, oceníte ji v případě nutnosti konsolidace úvěrů, stejně jako s ní můžete zajistit své investice či financování krátkodobých provozních potřeb.

Tato americká hypotéka je přitom dostupná pro širokou škálu obyvatel – jak fyzickým osobám, tak osobám právnickým v České i Slovenské republice, spolupráce zde ale probíhá i s cizími státními příslušníky, pracovníci společnosti se běžně omluví anglicky, rusky či vietnamsky. Úvěr je přitom dostupný i těm, kteří nedosáhli na úvěr v bance či jsou zapsáni v registru dlužníků. Pro podnikatele je pak příjemné, že nemusejí dokládat historii svého podnikání a žádný s žadatelů nemusí dokládat, nač úvěr požaduje – jedná se tedy o bezúčelový úvěr.

WPB Capital tak zkrátka nabízí úvěry a hypotéky podnikatelům i soukromým osobám, úvěry pro koupi domu i rozšíření podnikání. Poku byste rádi spolupracovali se společností, která nabízí bleskové vyřízení, vysokou výši úvěru či úvěr bez účelu , můžete navštívit webové stránky této společnosti, ke můžete udělat první krok k jeho získání a zdarma odeslat žádost k posouzení.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Zprostředkování hypotéky zdarma: Jak na to?

Zprostředkování hypotéky zdarma: Jak na to?

Při sjednávání hypotéky máte několik možností. Zdaleka ne všechny se však vyplatí. Při neopatrném postupu se totiž může stát, že za hypotéku zaplatíte nemalé finanční prostředky ještě před tím, než vám vůbec bude poskytnuta. V tomto článku se doz

Nebankovní hypotéky

Nebankovní hypotéky

Hypotéku si nemusíte pořídit jen u některé ze známých bank. Obrátit se můžete i na nebankovní společnosti. Podmínky vyřízení hypotéky mohou být pro klienta i výhodnější. Mnohdy představují nebankovní společnosti jedinou možnost, jak získat peníze třeba na nové bydlení.


Výpočet hypotéky

Výpočet hypotéky

Nemusíte chodit do banky ani složitě hledat finančního poradce, abyste si spočítali, na kolik vás vyjde hypotéka. Výpočet hypotéky je totiž docela snadný. S hypoteční kalkulačkou to zvládne úplně každý.

Kalkulace hypotéky

Kalkulace hypotéky

Kalkulace hypotéky umožňuje snadno a rychle si učinit představu o tom, jak by mohla vypadat hypotéka, o které klient uvažuje. Během chviličky se tak dá vypočítat výše měsíčních splátek i vytvořit vědomí toho, jak dlouho bude klient úvěr splácet.