verze pro tisk

Online pojištění pojišťovny Direct

5. červenec 2011 Online pojištění pojišťovny Direct

Povinné ručení je v podstatě jasnou volbou prakticky pro každého, kdo je uživatelem nějakého motorového vozidla, které provozuje prakticky v kterékoli zemi. V České republice tomu rozhodně není jinak. Povinné ručení je nutnou záležitostí a vyhýbání se jeho placení je poměrně nevýhodnou záležitostí, jelikož takovéto lidi čeká velmi nepříjemné penále. To musí platit, jelikož jinak by nebylo možné vyplácet dávky na povinné ručení právě těch lidí, kteří nejsou jeho platiteli.

Reklama

V dnešní době se nachází na českém finančním trhu velké množství různých pojišťovacích společností, které nabízejí zajímavé produkty týkající se nejen povinného ručení. Jednou za takovýchto společností je bezesporu i pojišťovna Direct. Ta sice není společností tradičního typu, která by působila na finančním trhu v České republice desítky let, nicméně i tak je schopna nabídnout velmi zajímavé podmínky jak při uzavírání povinného ručení, tak i ostatních druhů pojistek vozů. Jedná se o pojišťovnu, jež nabízí povinné ručení výhradně prostřednictvím internetu. Právě na něm je možné uzavřít povinné ručení prakticky během několika minut. Pojišťovna Direct působí na území České republiky již od roku 2007 a má pouze jednu jedinou kamennou centrálu v Praze. Základem nabídky pojišťovny Direct je pochopitelně povinné ručení. Právě to nabízí stejně jako třeba mnohé bankovní společnosti typu GE Money Bank a jiné, spolehlivost.

Mimo povinné ručení, které je poměrně výhodné a disponuje mnohými zajímavými bonusy, nabízí pojišťovna Direct také ještě řadu dalších druhů pojistek. Důležité je určitě jmenovat například havarijní pojištění, které je schopno bez problémů pojmout velké množství rozličných škodných událostí. Jinak jsou u Directu k dispozici i pojištění doplňková, mezi která řadíme třeba pojištění čelních skel a další.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Home Credit online půjčka

Home Credit online půjčka

Spolehlivá Home Credit půjčka online je snadno dosptupná všem, kteří o ni zažádají. Tzn., že vše potřebné vyřídíte všude, kde se dokážete připojit na internet a kde můžete telefonovat. Pak už nic nestojí v cestě tomu, aby peníze brzy došly na váš účet.

Půjčky online hit posledních dnů

Půjčky online hit posledních dnů

Půjčky online představují finanční službu, díky které si můžete půjčit peníze snadno a rychle.Přitom nemusíte vůbec vytáhnout paty z domu. To je výhodné zejména pro ty, kteří žijí na malém městě nebo vesnici, kde jsou možnosti získat půjčku omezené.


Online půjčka ihned

Online půjčka ihned

Řešení náhlého nedostatku hotovosti nemusí být zas tak složité. Nemusíte obcházet známe a sousedy a hloupě žádat o půjčení peněz. Problém lze vyřešit snadno a rychle a úplně stačí mít doma počítač s připojením k internetu.

Ferratum půjčka sms online

Ferratum půjčka sms online

Pokud vám před každou výplatou chybí nějaká ta koruna, Ferratum sms půjčka online vám pomůže. Je to totiž půjčka před výplatou, která vám pomůže překlenout čas, než dorazí peníze od zaměstnavatele na váš účet. Podmínky jejího získání jsou poněkud přísnější, ale můžete si být jisti korektností při vy…