verze pro tisk

Operativní a auto leasing od společnosti Hertz Lease

1. únor 2012 Operativní a auto leasing od společnosti Hertz Lease

O tom, že existuje leasing, což je vlastně nakupování vozidel na splátky, již asi slyšel každý. Na našem trhu ovšem operuje a nabízí své služby spojené s tímto problémem společnost Hertz Lease, jež má ve své nabídce spoustu dodatkových služeb. Například operativní leasing.

Reklama

Pod tímto názvem si neznalý jedinec může představit starost a celý vozový park a k tomu spousta dalších dodatkových služeb, které se dají považovat za doslova geniální. Potom se za těchto podmínek klasický leasing opravdu vyplatí. Jako dodatkové služby nabízí tato společnost opravdu hodně.

V nabídce leasing aut můžete najít i takové věci, jako je pojištění, zpětný odkup a prodej, silniční asistence, možnost tankování, náhradní vozidlo pro případ havárie a další, opravdu vynikající služby. Podívejte se za podrobnými informaceni o těchto službách na webové stránky společnosti Hertz Lease.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčka na auto

Půjčka na auto

Potřebujete auto? Nebo už váš starý pojizdný miláček dosloužil? Ale co dělat, když do kapsy je hluboko a pořízení nového vozu není nejlevnější záležitostí. Řešením je půjčka na auto.

Půjčky pro vás od společnosti Provident

Půjčky pro vás od společnosti Provident

Pokazila se vám také pračka, lednička nebo jiný elektrospotřebič?


Produkty společnosti Ferratum

Produkty společnosti Ferratum

Půjčky jsou v současné době velmi diskutovanou záležitostí, jelikož penízen potřebují prakticky všichni a vybírat je možné mezi velkým množstvím poskytovatelů úvěrů. V první řadě jsou jimi banky, které ovšem nepůjčí každému člověku.

Online půjčka společnosti Smart

Online půjčka společnosti Smart

Rychlé a hlavně efektivní řešení každé nelehké, nezáviděni hodné situace – to nabízí rychlá půjčka Smart, díky které budete opět bez zbytečných starostí. A už totiž hledáte finance na cokoli, je taky tato půjčka online pro vás