verze pro tisk

Podmínky insolvence fyzických osob 2012

30. červenec 2012 Podmínky insolvence fyzických osob 2012

Finanční problémy mohou zastihnout snad každého z nás. Mohou být velké, ale i menší. Jestli, ale řešíte finanční problémy velkého rázu, uvažujte nad možnosti oddlužení fyzické osoby . Je to metoda, která může pomoci i vám. Jestli potřebujete splatit rychle své dluhy, ale nemáte tzv. ani korunu, může vám tato metoda pomoci. Jedná se o sjednocení všech půjček do jedné. Výhodou je, že je tato metoda oddlužení v zákoně a státem chráněná. Jestli máte strach z exekuce, která vám hrozí, tak nečekejte ani minutu a začněte svůj problém řešit ihned. Vše co stačí je podat návrh na oddlužení. Ten se podává u krajského soudu, který jej schválí nebo zamítne.

Reklama

Samozřejmostí jsou potřebné informace ohledně bankrotu. Jinak řečeno, musíte si zpracovat, jak by mělo oddlužení vypadat. Jednou z možností je i zpracování návrhu firmou, která vám pomůže, aby vaše oddlužení bylo schváleno. Insolvence fyzických osob má také dané podmínky, které musí žadatel splnit. Zprvu se jedná především o stále zaměstnání. To je zárukou, že dlužník bude schopen své dluhy splácet. Také je důležité, aby měl příjem, který je dostačující na splácení. Musí být schopen splácet minimálně 30% z dlužné částky.

Další podmínka, která je klíčová pro schválení je souhlas všech věřitelů. Pro dlužníka je velkou výhodou, když komunikuje s věřiteli. Dlužník, také může uvítat, když jeho dlužná částka může být snížena. Je to především z důvodu, kdy věřitelé jsou nezajištěni. Tím pádem není povinnost splatit celou částku. Jestli teda potřebujete pomoc a nevíte, kdo by vám pomohl, využijte osobní bankrot .

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčky od soukromých osob

Půjčky od soukromých osob

Půjčky od soukromých osob představují vedle bankovních a nebankovních půjček další možnost, jak si v případě potřeby opatřit peníze. Jedná se o půjčky bez registru. Nemusíte zpravidla ani předkládat potvrzení o výši příjmu.

Půjčky od soukromých osob hned

Půjčky od soukromých osob hned

V případě, že rychle potřebujete půjčit menší či větší obnos peněz, ale dobře víte, že v bance vám určitě nepůjčí, existují v podstatě dvě další možnosti: nebankovní půjčka nebo půjčka od soukromých osob. Půjčky od soukromých osob hned se zdánlivě ničím neliší od nebankovních půjček, ale není tomu …


Půjčka do 50 000 Kč bez registru

Dostali jste kvůli předchozím dluhům do bankovních či nebankovních registrů, ale i přesto byste si teď potřebovali znovu vzít půjčku? Chybí vám několik desítek tisíc a nutně tak potřebujete získat úvěr, který vaše finanční problémy vyřeší? V takovém případě určitě nemáte hledání vhodného úvěru snadn…

Americká hypotéka

Americká hypotéka

Americká hypotéka představuje jednu z možností, jak si pořídit úvěr třeba na bydlení. Jejím největším přínosem je, že je neúčelová, tzn., že klient nemusí dokládat, na co peníze použije. Podmínkou však je držba nemovitosti a také doklad toho, že klient bude schopen hypotéku splácet.