verze pro tisk

Pojištění motorových vozidel u UNIQY

21. červenec 2011 Pojištění motorových vozidel u UNIQY

Pojistit si spoustu svých záležitostí potřebuje v současné době velké množství lidí, jelikož jistot v lidském životě není tolik, abychom si mohli dovolit jimi pohrdat. Zajímavou volbou je zcela určitě pojištění u společnosti UNIQA. Ta představuje velmi komplexní společnost, která umožňuje prakticky všechny možné druhy pojistek.

Reklama

Velmi zajímavou volbou je například pojištění motorových vozidel u společnosti UNIQA. Toto pojištění bychom mohli rozdělit hned do dvou základních kategorií. V první řadě pojišťovna UNIQA nabízí povinné ručení vozidel. Jedná se o pojištění, které je ze zákona prakticky nutností pro všechny, kdo potřebují užívat motorová vozidla na komunikacích v rámci České republiky. Pojišťovna UNIQA nabízí povinné ručení velmi výhodně a jeho cena se pochopitelně odvíjí od několika základních faktorů. Při kalkulaci pojistné částky je počítáno hned z několika základními faktory, které pochopitelně ovlivňují konkrétní cenu pojistného. Na mysli máme především druh vozidla a jeho zdvihový objem. Tento faktor zohledňuje každá pojišťovna. Třeba Česká pojišťovna jej považuje za úplně stěžejní záležitost. Důležitými faktory jsou ovšem pro pojišťovnu UNIQA také místo registrace vozu a také věk daného pojistníka.

Samozřejmostí jsou u tohoto druhu pojištění také rozličné bonusy, které pojišťovna UNIQA svým zákazníkům poskytuje. Jde třeba o zajímavou slevu na vozidlo, které je registrováno mimo hlavní město České republiky. Jmenovat ovšem lze pochopitelně také zajímavý bonus určený těm, kteří mají bezškodný průběh provozování svého automobilu. Možná je i sleva pro řidiče, jejichž věk přesahuje 55 let. Jinak je možné také volit u UNIQY havarijní pojištění disponující také několika zajímavými plusy. Jít může třeba o levnější pojištění čelních skel anebo o jiné drobné záležitosti.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Banka ČSOB patří mezi největší bankovní instituce v České republice. Nabízí nepřebernou škálu služeb pro fyzické osoby i podnikatele. Klienti tak mohou díky této bance spravovat svoje finance, spořit, zařizovat si různé druhy pojištění a sjednávat si další produkty za výhodných podmínek.

ČSOB hypotéka

ČSOB hypotéka

ČSOB hypotéka vám může dopomoci k vlastnímu bydlení nebo k rekonstrukci toho stávajícího. Partnerem vám bude i v případě, že již máte vyřízen nějaký úvěr, který však pro vás jako klienta není dvakrát výhodný. Jedná se o refinacování hypotéky.


Půjčka Credium

Půjčka Credium

Půjčka Credium je tady pro všechny, kteří potřebují půjčit peníze, ale nechtějí uvádět účel, na který je použijí. Jedná se o půjčku nebankovní, proto pro mnohé představuje jednu z posledních možností, jak získat finanční částku, kterou nutně potřebují.

Expres půjčka

Expres půjčka

Expres půjčka od GE Money je opravdu rychlá půjčka. A nejen to. Je i jinak pro klienta výhodná. Předně bere v potaz jeho přání a potřeby. Je přesně taková, jakou ji klient poteřbuje mít.