verze pro tisk

Pojišťovna Kooperativa a její pojišťovací produkty

11. červenec 2011 Pojišťovna Kooperativa a její pojišťovací produkty

Pojišťovacích produktů je v současné době na českém finančním trhu obrovské množství a nabízí je také velké množství pojišťoven. Velmi silnou pojišťovnou je mezi nimi určitě pojišťovna Kooperativa. Jedná se o velmi spolehlivou společnost, která dává svým klientům spoustu možností k pojištění různých záležitostí.

Reklama

Pojišťovna Kooperativa již dlouhou dobu patří mezi stálice mezi pojišťovnami v České republice. K jejímu vzniku došlo již v roce 1989 a stala se v podstatě první komerční pojišťovnou, která začala mimo již klasickou Českou pojišťovnu samostatnou éru. Velmi rychle tato pojišťovna získala své jméno a silnou pozici. Většinovým vlastníkem pojišťovny Kooperativa je velká finanční skupina Wiener Stadtische Versicherung AG Vienna Insurance Group.

V držení této velké skupiny je celých 80 procent akcií této společnosti. Ostatně již samotná finanční skupina Vienna Insurance Group je velmi známou finanční skupinou, která své působení vztahuje zejména v zemích střední a také východní části Evropy. Pojišťovna Kooperativa nabízí velké množství pojišťovacích produktů, z nichž hraje jednu z hlavních rolí zejména povinné ručení, které je nabízeno ve velmi příjemných cenových hladinách, a jsou k němu také nabízeny mnohé kvalitní bonusy.

Ostatně třeba Česká pojišťovna je schopna také poskytnout velkou spoustu bonusů a zajímavých slev. Pojišťovna Kooperativa nabízí mimo jiné také velmi lákavé havarijní pojištění a pojištění majetku. Jmenovat bychom měli z pojistných produktů také pojištění rodinného domu anebo pojištění odpovědnosti za škodu, kterou člověk způsobí. Samozřejmostí je také cestovní pojištění a životní pojistky. Tento druh pojištění může být mimo jiné také součástí cestovního pojištění.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Produkty společnosti Ferratum

Produkty společnosti Ferratum

Půjčky jsou v současné době velmi diskutovanou záležitostí, jelikož penízen potřebují prakticky všichni a vybírat je možné mezi velkým množstvím poskytovatelů úvěrů. V první řadě jsou jimi banky, které ovšem nepůjčí každému člověku.

Česká spořitelna a její osobní účet

Česká spořitelna a její osobní účet

Jednou z tradičních bankovních společností působících na území České republiky je určitě Česká spořitelna. Jedná se o tradiční bankovní společnost, která se vyznačuje vysokou stabilitou a také spolehlivostí. Tu zaručuje zejména to, že Česká spořitelna je součástí obrovské finanční skupiny Erste, kte…


Rychlé půjčky bez registru: Profi Credit

Rychlé půjčky bez registru: Profi Credit

Každý se občas může dostat do situace, kdy potřebuje půjčit větší či menší obnos peněz. Jenže ne všichni lidé mají to štěstí, že jim půjčí banka. Kde potom peníze shánět? Trh je přesycen různými firmami, které nebankovní půjčky nabízí. Některé jsou ovšem méně solidní. Pokud si však půjčíte u Profi …

Až 10 000 Kč do 60 minut na účtě, to je Kouzelná půjčka

Až 10 000 Kč do 60 minut na účtě, to je Kouzelná půjčka

Kouzelná půjčka poskytuje krátkodobé půjčky před výplatou a to ve výši až 10 000 Kč. V případě opakovaných půjček si můžete půjčit až 50 000 Kč. Pojem rychlá půjčka zde nabírá novou dimenzi.