verze pro tisk

Pojišťovna UNIQA a její pojistky

6. červenec 2011 Pojišťovna UNIQA a její pojistky

Jestliže budeme hledat nějakou pojišťovnu, která má vybodovanou obrovskou tradici jak ve světě, tak i v České republice. Na českém trhu rozhodně není Uniqa žádným nezkušeným pojišťovacím ústavem, jelikož do České republiky vstoupila již v roce 1993. Za svými zády má tato pojišťovna velmi silného partnera v podobě velké finanční skupiny zvané Uniqa Austria Group.

Reklama

Tato finanční skupina je opravdu velmi silná, což ostatně dokladuje i ten fakt, že její podíl na rakouském finančním trhu činí 20 procent. V České republice již Uniqa získala takovou pozici, že je jedním z nejsilnějších hráčů v oblasti pojištění. Poboček, kterých má tato společnost v České republice, je celkem 170. Pojišťovna Uniqa také využívá toho, že s ní spolupracují i mnozí externí zaměstnanci. Produktů, které Uniqa nabízí, je velké množství, přičemž jedním z hlavních je bezesporu samotné pojištění. Produkty z této oblasti lze rozdělit hned do dvou základních kategorií dle toho, komu je pojištění přímo určeno.

První skupinu tvoří pojištění určené pro občany, respektive pro fyzické osoby. V tomto pojištění je možné vyzdvihnout tradiční pojištění vozidel. To využívá obrovské množství lidí, kteří si chtějí pojistit svůj vůz jednak spolehlivě a jednak také rychle. Ve velkém konkurenčním prostředí se pohybuje pojišťovna Uniqa velmi dobře. Ostatně i takové společnosti, jako je třeba Brokers Consulting poukazují na kvality pojišťovny Uniqa, kterými bezesporu tato tradiční pojišťovací společnost disponuje.

Když bychom měli poukázat také na některém druhy pojištění, které Uniqa nabízí podnikatelům, tak by na předních pozicích bylo především pojištění majetku a odpovědnosti za škodu. Samozřejmostí je ovšem také ale pojištění přepravy, které je zejména u spedičních firem neskutečně důležité.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Česká spořitelna a její osobní účet

Česká spořitelna a její osobní účet

Jednou z tradičních bankovních společností působících na území České republiky je určitě Česká spořitelna. Jedná se o tradiční bankovní společnost, která se vyznačuje vysokou stabilitou a také spolehlivostí. Tu zaručuje zejména to, že Česká spořitelna je součástí obrovské finanční skupiny Erste, kte…

Až 10 000 Kč do 60 minut na účtě, to je Kouzelná půjčka

Až 10 000 Kč do 60 minut na účtě, to je Kouzelná půjčka

Kouzelná půjčka poskytuje krátkodobé půjčky před výplatou a to ve výši až 10 000 Kč. V případě opakovaných půjček si můžete půjčit až 50 000 Kč. Pojem rychlá půjčka zde nabírá novou dimenzi.


Bezúčelová půjčka: snadno dostupné peníze

Rozbitá pračka, porouchané auto nebo zkrátka „potřebujete založit? U bezúčelové půjčky se vás nikdo nebude ptát, na co chcete peníze použít. A přitom je tak jednoduché půjčku získat. Ať už se jedná o získání hotovosti nebo nákup na splátky, stačí, když splňujete pouhé tři podmínky pro získání půjčky…

Úvěry a půjčky ihned

Úvěry a půjčky ihned

Zatoužili jste po letní dovolené, chcete sobě nebo svým blízkým udělat něčím pěkným radost či jste ve finanční tísni? Potom jsou pro vás dobrým řešením půjčky všeho druhu. Těmi můžete vyřešit své starosti snadno a rychle, bez zdlouhavého spoření a šetření, kterým byste nejspíše stejně nedošli k tako…