verze pro tisk

Povinné ručení a havarijní pojištění od pojišťovny AXA

9. leden 2012 Povinné ručení a havarijní pojištění od pojišťovny AXA

Potřebujete si sjednat povinné ručení a nevíte, jaké zvolit? V dnešní době je na našem trhu spousta poskytovatelů, kteří mají ve svých nabídkách spoustu výhod a možností pojištění. Pokud opravdu chcete mít pouze pojištění, které zahrnuje to nejpotřebnější, tudíž je nejlevnější, potom je nejjednodušší podívat se na webové stránky společnosti AXA, která vedle dalších produktů nabízí velice výhodné pojištění vozidel, ať už pojištění havarijní či povinné ručení. Jedničkou na trhu pojištění je společnost AXA.

Reklama

Každé povinné ručení je možné sjednat přímo z domova a to on-line na webových stránkách společnosti AXA. Po vypsání veškerých požadovaných informací stačí odeslat elektronickou poštou do vybrané pojišťovny a potom už si jen počkat na potvrzovací odpověď. Ta vám přijde během pár hodin na vámi udanou elektronickou adresu.

Nejpozději do dvou pracovních dnů se vám v poštovní schránce objeví smlouva, kterou je potřeba velmi pečlivě pročíst, podepsat a odeslat zpět na adresu pojišťovny. Tímto podpisem je vaše povinné ručení sjednáno a vy tak můžete v klidu vyjet do ulic. Vaše první cesta by samozřejmě vést do nějakého bankovního ústavu, kde uhradíte svoji sjednanou částku, jež bude hradit vaše pojištění.

Se smlouvou vám zároveň dorazí i zelená karta, která je velmi důležitá. Tu je potřeba pečlivě uschovat přímo ve vašem voze. Budete ji potřebovat v případě silniční kontroly. Sjednejte si výhodné havarijní pojištění již dnes a neriskujte zbytečné pokuty a problémy při silničních kontrolách. Toto jsou ovšem pouze ty zanedbatelnější důvody. Daleko důležitější je pojištění pro případ jakékoliv havárie. Pojistěte se pro tento případ i vy, protože jak známo, nehody se nevyhýbají vůbec nikomu. Vždyť havárii nemusíte vůbec způsobit vy. Nespoléhejte na štěstí a sjednejte si svoje povinné ručení.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Česká spořitelna a její osobní účet

Česká spořitelna a její osobní účet

Jednou z tradičních bankovních společností působících na území České republiky je určitě Česká spořitelna. Jedná se o tradiční bankovní společnost, která se vyznačuje vysokou stabilitou a také spolehlivostí. Tu zaručuje zejména to, že Česká spořitelna je součástí obrovské finanční skupiny Erste, kte…

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Banka ČSOB patří mezi největší bankovní instituce v České republice. Nabízí nepřebernou škálu služeb pro fyzické osoby i podnikatele. Klienti tak mohou díky této bance spravovat svoje finance, spořit, zařizovat si různé druhy pojištění a sjednávat si další produkty za výhodných podmínek.


ČSOB hypotéka

ČSOB hypotéka

ČSOB hypotéka vám může dopomoci k vlastnímu bydlení nebo k rekonstrukci toho stávajícího. Partnerem vám bude i v případě, že již máte vyřízen nějaký úvěr, který však pro vás jako klienta není dvakrát výhodný. Jedná se o refinacování hypotéky.

Půjčka Credium

Půjčka Credium

Půjčka Credium je tady pro všechny, kteří potřebují půjčit peníze, ale nechtějí uvádět účel, na který je použijí. Jedná se o půjčku nebankovní, proto pro mnohé představuje jednu z posledních možností, jak získat finanční částku, kterou nutně potřebují.