verze pro tisk

Povinné ručení on-line

5. červenec 2011 Povinné ručení on-line

Potřebujete sjednat povinné ručení, které je dané ze zákona? A nemáte čas obíhat všechny instituce, které se tímto problémem zabývají? A máte doma počítač a připojení k internetu? Potom není nic snazšího, než si vyhledat toto na právě na něm. Povinné ručení si můžete vyřídit pěkně v klidu domova.

Reklama

V případě, že se chystáte na dovolenou do zahraničí, je tahle pojistka více nežli důležitá. Proto si sjednejte povinné ručení on-line. Do žádosti vepište pomocí velkého technického průkazu všechny potřebné informace. Zaleží na stáří automobilu, jakou má sílu motoru, jeho typ a spoustu dalších, velmi důležitých a podstatných věcí. Vše vyplňte velice pečlivě.

Po odeslání vám přijde během několika hodin potvrzovací e-mail a nejpozději do dvou dnů potom samotná smlouva. Tu je potřeba pro kontrolu pečlivě pročíst, podepsat a odeslat zpět na adresu poskytovatele. Se smlouvou vám přijde i zelená karta. Tu je potřeba pečlivě uložit do vozu tak, aby byla neustále při ruce. V případě silniční kontroly ji musíte předložit ke kontrole.

V momentě, kdy podepíšete smlouvu, tato nabývá platnosti a vy máte sjednané povinné ručení. Můžete směle vyrazit do ulic, beze strachu z případné havárie či silniční kontroly. Sjednáte- li si povinné ručení a nebudete havarovat, většina pojišťoven nabízí různé bonusy, které se později promítají jako slevy při placení pojistky.

Proto pečlivě vybírejte takové pojištění, které vám bude po všech strankách vyhovovat. Sjednejte si třeba povinné ručení levně pro rok 2012. K tomuto si můžete vyřídit připojištění různých dalších věcí. Například přední sklo, sedadlo spolujezdce atd. Splátky jsou individuální a sami si můžete určit, jakým způsobem je budete plati. Je možné platit jednorázově, půlročně či čtvrtletně.

Při jednorázových platbách bývají většinou lepší bonusy. Ale opravdu záleží jen na bonitě klienta a na jeho přání platit povinné ručení. Máte li silnější auto, je potřeba počítat s tím, že pojištění bude maličko vyšší, než auto, které má menší objem a slabší výkon.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Česká spořitelna a její osobní účet

Česká spořitelna a její osobní účet

Jednou z tradičních bankovních společností působících na území České republiky je určitě Česká spořitelna. Jedná se o tradiční bankovní společnost, která se vyznačuje vysokou stabilitou a také spolehlivostí. Tu zaručuje zejména to, že Česká spořitelna je součástí obrovské finanční skupiny Erste, kte…

Půjčka od České spořitelny

Půjčka od České spořitelny

Česká spořitelna každoročně sbírá nejrůznější ocenění, jako třeba nejdůvěryhodnější banka roku. Pravdou je, že na tuzemském finančním trhu představuje stálici, která poskytuje klientům to, co jim v dnešním světě schází – jistotu propojenou s tradicí. Půjčka od České spořitelny prošla během let vývoj…


Rychlá nebankovní půjčka

Rychlá nebankovní půjčka

Hledáte výhodnou hypotéku, bankovní či nebankovní úvěr, konsolidaci stávajících půjček, či rychlou a bezpečnou půjčku bez registru? Tak či onak je tu společnost Allambie s.r.o., tedy společnost, jež nabízí bohaté portfolio úvěrů všeho druhu.

Úvěry a půjčky ihned

Úvěry a půjčky ihned

Zatoužili jste po letní dovolené, chcete sobě nebo svým blízkým udělat něčím pěkným radost či jste ve finanční tísni? Potom jsou pro vás dobrým řešením půjčky všeho druhu. Těmi můžete vyřešit své starosti snadno a rychle, bez zdlouhavého spoření a šetření, kterým byste nejspíše stejně nedošli k tako…