verze pro tisk

Povinné ručení online

3. srpen 2011 Povinné ručení online

Řešíte sjednání povinného ručení pro vaše nové auto nebo jen uvažujete o změně toho stávajícího? Nevíte pro kterou pojišťovnu se rozhodnout? Hledáte to nejvýhodnější dostupné ručení na našem trhu? V tom případě si sedněte k internetu a porovnejte běhen pár minut veškeré nabídky všech domácích pojišťoven. Najdete zde opravdu pestrou škálu všemožných pojišťoven, ze které si jistě vyberete takovou, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Reklama

Pojistit si můžete prakticky vše. V poslední době mají pojišťovny ve své nabídce doslova hit a tím je i pojištění pokut. K tomu nabízí všemožné bonusy a snaží se být ze všech nejlevnější na našem domácím pojišťovacím trhu. Je už opravdu zcela na vás, pro kterou se rozhodnete. Vždyť povinné ručení vás všechny chrání před spoustou různých malérů na silnici a proto všichni velice pečlivě vybírejte.

Především je potřeba mít na mysli fakt, že každé povinné ručení je odvislé od síly a obsahu motoru vozu, pro který chcete povinné ručení sjednat. I zde platí, že čím silnější máte auto, tím je pojištění vyšší. V pořádku musíte mít především i technický průkaz, bez kterého bohužel není možné pojistku uzavřít. Pak už stačí jen velmi málo a to vyplnit právě podle velkého techničáku povinné ručení on-line. Stejně snadno lze provést i změna pojišťovny, pokud nejste spokojeni s tou dosavadní.

V momentě, kdy máte tuto žádost vyplněnou už stačí jen odeslat a počkat si na potvrzující odpověď ,která by se na vaší e-mailové adrese měla objevit během pár hodin. Z této se dozvíte veškeré podmínky pojišťovny, pro kterou jste se rozhodli a nejpozději do dvou dnů vám klasickou poštou přijde domů smlouva. Tuto stačí už jen podepsat, odeslat zpět na adresu pojišťovny a v tomto momentě již můžete vyrazit do ulic, neboť vámi sjednané on-line povinné ručení pro firmy máte uzavřené.

Pro náročné cestovatele je možné, připojistit i spoustu věcí, jako je cestování, ale i mazlíčci a majetek. Povinné ručení lze platit buď jednoročně, půlročně nebo čtvrtletně. Je to jen na vašem rozhodnutí. Pojišťovny vám i v tomto vyjdou vstříc.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčky online hit posledních dnů

Půjčky online hit posledních dnů

Půjčky online představují finanční službu, díky které si můžete půjčit peníze snadno a rychle.Přitom nemusíte vůbec vytáhnout paty z domu. To je výhodné zejména pro ty, kteří žijí na malém městě nebo vesnici, kde jsou možnosti získat půjčku omezené.

Online půjčka ihned

Online půjčka ihned

Řešení náhlého nedostatku hotovosti nemusí být zas tak složité. Nemusíte obcházet známe a sousedy a hloupě žádat o půjčení peněz. Problém lze vyřešit snadno a rychle a úplně stačí mít doma počítač s připojením k internetu.


Ferratum půjčka sms online

Ferratum půjčka sms online

Pokud vám před každou výplatou chybí nějaká ta koruna, Ferratum sms půjčka online vám pomůže. Je to totiž půjčka před výplatou, která vám pomůže překlenout čas, než dorazí peníze od zaměstnavatele na váš účet. Podmínky jejího získání jsou poněkud přísnější, ale můžete si být jisti korektností při vy…

Půjčka online bez registru

Půjčka online bez registru

Půjčka online bez registru je přesně to pravé pro toho, kdo potřebuje peníze rychle bez zbytečných prodlev. Je snadno přístupná všem, kteří mají připojení na internet. A jak už sám název napovídá, je určena i těm, kteří měli v minulosti problémy se splácením a teď jen těžko shánějí půjčku.